Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

playback se nahrává do nahrávací stopy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkajc12



Založen: 13.12.2020
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2020 7:12 pm    Předmět: playback se nahrává do nahrávací stopy Citovat

Zdravím,
po dlouhé době jsem rozjel Cubase 5. Vše fungovalo do doby, než jsem chtěl k VST nástrojům dohrát audiostopu. Pustil jsem VST základy a zkoušel něco nahrát do audiostopy.Zvuk však prolézal do té audiostopy....No skončilo to tím, že jsem odpojil mikrofon a jen pustil nahrávání a opět to prolezlo. Prostě VST midistopy se rovnou převáděj do audiostopy...
Upřímně,nemám žádnou profi zvukovku....proste obyc., co je v kompu.
Díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 12:52 pm    Předmět: :-) Citovat

Málo informací pro odpověď. Je třeba začít začátkem:

- jaký je vybrán ovladač v sekci Device Setup-Devices-VST Audio Subsystem (tady se to bude asi jmenoval malinko jinak, nechci si kvůli tomu už instalovat C5, ale ty si poradíš Wink ).

Je to zřejmě něco standardního, takže se obávám, že někde v systémovém nastavení Windows je aktivován záznam tzv. "loopback" - někdy se to označuje i "What you hear", prostě zaznamenává se přehrávaný zvuk.

Zkus po tom zapátrat. Jinak myslím, že tohle pomůže obejít free utilita ASIO4ALL, která se tváří jako ovladač zvukovky, ale chová se pro tyhle multimediální věci poněkud mravněji (www.asio4all.com). Tak něco z toho zkus.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com