Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak dám Massive do Cubase 5.1?Add instrument track nejde :-/

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ninewalls



Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 2:46 pm    Předmět: Jak dám Massive do Cubase 5.1?Add instrument track nejde :-/ Citovat

Poprosil bych Vás o radu, jak dám assive do Cubase 5.1....mělo by to jít klasicky - pravé tlačítko...add instrument track .... a přidat v seznamu, který vyjede.Mám i fruity Lopps- ten tam přidám, ale nic jiného nejde.Mám native instruments Komplete ...ve fruity Loops mi to všechno jede....massive, battery, prostě vše...ale v cubase nezapnu nic z toho :-/ Už si nevím rady.

Bohužel ani na youtube není nějaký návod, jen videa s tím, že to běhá.Což mi je k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: so červenec 02, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
co přesně se stane, že "nejde"? Nějaká chybová hláška? Máte poslední update NI Massive? Určitě bych doporučil updatu i tu Cubase na 5.5.3 (poslední verze Cubase 5, pokud se z hlavy nepletu).

Co když zkusíte Massive přidat přes VST Instrument "rack", tedy klávesová zkratka F11? Pak to jde?
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ninewalls



Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 2:25 am    Předmět: Citovat

No právě to myslím.I tuto možnost " F11 " nemám ji ani v seznamu.Mám Cubase 5.1 a Komplete 5 a nejede to spolu.Ale mám i fuity Loops 10,2 XXL a ten mi v Cubase najede, ten i v seznamu VTS mám ...... ale zbytek nikde.Přitom nezávisle na Cubase mi ve Fruity Lopu jede všechno...massive, battery 3 apod....prostě všechny od NI ...... update....a není.Cubase mám ilegal a NI Komplete mám origo......tudíž updatovat cubase je velkej oříšek :-/ myslíte že to je tím?Že by stačil update Cubase a pak by se mělo v seznamu objevit vše od NI....drahá záležitost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ninewalls



Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 9:58 am    Předmět: Citovat

Zdravím.Tak update na Cubase jsem nejnovější sehnal 5.1.2 a Massive je 1.1.5 ......... a divný je, že jsem tam zkoušel nahrát Cubase 4 a taky tam nic nenašlo.A teoreticky na stařičký Cubase 4 tam defakto byl komplet NI daleko v novější verzi.A prostě nikde nic.Fruitty Loops tam je, to je zajímavé.Stisknu F11 a nebo pravým a add instrument track tak tam můžu v poho přidat další např.- Proloque, Spector i Image Line tam je ( Fruity Loops ) ale prostě nic z NI ( co je obsaženo v Komplete.Tam prostě není.Nemělo by se to třeba instalovat někam do složky, kde je Cubase??Vůbec si nevím rady.Na různých forech je, že to lidem fachá takřka bezproblémů.A mě prostě nic Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 10:19 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
už asi chápu, NI není vůbec v seznamu VST nástrojů, je to tak?

V tom případě koukněte do Devices - Plug-In Information. Tam klikněte na VST 2 Path (nebo jak to tam je) a nastavte cestu k DLL souborům NI, kam jste je nainstaloval. A nebo přesuňte/okopírujte tyto DLL soubory do adresáře, že kterého Vám Cubase zobrazuje VST. Obvykle defaultně bývá C:/Program Files/Steinberg/VST.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 10:44 am    Předmět: :-) Citovat

No to nechápu, jak jste nemohl sehnat nejnovější update Cubase - když je tady: http://www.steinberg.net/en/support/downloads/downloads_cubase_5.html

Že by zase zapracovala ilegalita?

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ninewalls



Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

No ty bláho.Takové jednoduché :-/ Stydím se.Vlastně to samé jsem dělal ve Fruity loopu Very Happy Každopádně moc díky.Velkej respekt.Mám chuť ti poslat poštou nějaký pívo Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ninewalls



Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 11:02 am    Předmět: Re: :-) Citovat

pavlii napsal:
No to nechápu, jak jste nemohl sehnat nejnovější update Cubase - když je tady: http://www.steinberg.net/en/support/downloads/downloads_cubase_5.html

Že by zase zapracovala ilegalita?

P.


Ano- Cubase je ilegal.A Komplete je kupovaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 2:09 pm    Předmět: :-) Citovat

Tak jen upozorňuji i na možné problémy s funkčností.....zvláště při kombinaci legal/ilegal SW na jednom počítači Cool Ale kdo chce kam...

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com