Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aktivace Cubase LE5

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
macek.tomas7



Založen: 25.12.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 12:01 am    Předmět: Aktivace Cubase LE5 Citovat

Zdravím,

ačkoliv se to už na různých fórech už řešilo a koukal jsem na různé postupy, stejně to pořád nemůžu rozjet. Věc se má tak, že Cubase jsem dostal ke zvukovce na DVD, na obálce je dokonce nějaký kód. Cubase jsem nainstaloval, když jsem ho chtěl spusit, tak mě to odkázalo k registraci na steinberg, to jsem udělal. Tam je pak možnost nějaké aktivace, ale co jsem pochopil z návodů, tam se má dát jakýsi kód z eLicenceru, který se nainstaloval s Cubase. Jenže když spustím eLicencer, tak tam k dispozici žádný kód nemám http://i57.tinypic.com/4r84mf.jpg
Když kliknu na to "Enter Activation Code" a chci tam dát ten kód z obálky od Cubase, tak nesedí formát kódu, na obálce mám 5x 5 znaků a ten program tam má formát na 8x 4 znaky. A když ten kód z obálky teda chci dát jako aktivační kód na stránkách steinbergu, tak mi to poví, že je špatnej. Při instalaci na mě vyskočila tahle chybová hláška http://i61.tinypic.com/125gpc2.jpg
Nevím, třeba je to důležité. Instalaci to teda nepřerušilo. Ten eLicencer jsem později i aktualizoval, ale výsledek byl stejný. Se*u se s tím už druhej den, takovouhle aktivaci jsem ještě neviděl. Co teď s tím?
Díky za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1956

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 6:33 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
pokud se nevytvořilo číslo Soft-eLicenser, kompletně odinstalujte aplikaci eLicenser Control Center i Cubase a nainstalujte obojí znovu. Postup pro kompletní odinstalování aplikace eLicenser Control Center najdete zde.

Návod pro aktivaci Cubase LE najdete zde.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
macek.tomas7



Založen: 25.12.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 12:05 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to vyřešil, i když trochu jiným způsobem. Napíšu to sem, kdyby měl náhodou někdo podobný problém ... Nejprve jsem postupoval, jak píšete, odinstaloval jsem a odstranil Cubase i eLicenser, ale když jsem to instaloval znovu, tak se opět při instalaci objevila ta chyba a výsledek byl stejný. Odinstaloval jsem teda opět všechno a nejdříve nainstaloval nejnovější eLicenser a pak Cubase, s tím, že instalaci eLicenseru, která se automaticky spustí také, jsem odmítl. Díky tomu proběhla instalace bez chyb, a když jsem pak otevřel eLicenser, tak tam už byl ten Soft key a zbytek už byl jasný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com