Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tutorial pro Cubase

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zvirek



Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 8:09 pm    Předmět: Tutorial pro Cubase Citovat

Víte někdo o srozumitelném tutorialu krok po kroku pro Cubase ( konkrétně 5 ) ?
Nemyslím návod, ale spíš zaznamenaný postup jaký, kdo používá zejm. při recodingu ( jaké konkrétní efekty třeba použít pro vokály, nástroje atd )., potom i něco podobného pro mastering ve wavelabu....

Na youtube je jich sice dost, ale většinou neúplné ( alespoň ty české ), nebo moc obecné ( jak založi soubor, nastavení, atd. tj. věci, které běžný uživatel již zná )

spíš mi jde o vychytávky, které někdo konkrétně používá, abych např nemusl zkoušet desítky efektů a jejich nastavení ....
předem díky !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 8:24 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
v tomto případě je nejlepší osobní konzultace a nebo specializované školení.

Videa na YouTube jsou buď moc obecná nebo se naopak zaměřují jen na specifické věci. A nebo se musí dobře hledat (třeba i ve videích o Pro Tools, Logic, atd.; protože zvukařina je ve všech DAW stejná).
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 9:58 pm    Předmět: :-) Citovat

Ach jo, další "línej uživatel" Crying or Very sad lidi, proč do toho pak vůbec jdete?

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zvirek



Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 8:01 am    Předmět: Re: :-) Citovat

pavlii napsal:
Ach jo, další "línej uživatel" Crying or Very sad lidi, proč do toho pak vůbec jdete?

P.


No proč, ....
Protože muzika mě baví, ale jako koníček, neživí mě, tudíž musím pracovat ( cca 250 hodin měsíčně ) a teprv zbytek může padnout na koníčky ( z nichž muzika je jen jeden ).

Tzn. času je málo a možností v Cubase spousta. Takže proč bych měl znovuobjevovat něco, co už už někdo přede mnou objevil, vyzkoušel a s dobrým výsledkem ?
Můj koníček není babrání se v Cubase a prozkoumávání 100% jeho možností. Možná využiji tak 30% toho , co ten program nabízí, takže hledám pouze urychlení, jak věnovat méně času zkoumání DAW a více muzice.
Toť vše Very Happy
Děkuji za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: čt červen 20, 2013 8:37 am    Předmět: :-) Citovat

Já jsem na tom stejně a drtivá většina ostatních taky. Muzika je o kreativitě (nebo by měla být) a ne o tutoriálech a šablonách.

No ale každý svého štěstí strůjcem, jak říkala moje mamka Cool MAJ to koneckonců upřesnil, zbytek je na vás.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com