Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CUBASE SX3 - ovládání hlasitosti jednotl. kanálů na výstupu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wajbrou



Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 3:37 pm    Předmět: CUBASE SX3 - ovládání hlasitosti jednotl. kanálů na výstupu Citovat

mám cubase sx3, zvuková karta MOTU 828K II s 8mono+2stereo vstupy

pokouším se nahrávat kapelu ale narazil jsem na několik věcí se kterými nemohu hnout.

ve VST connections mám nastavené na vstupu pro každý vstup na zvukové kartě jeden MONO BUS na výstupu mám BUS - poslán do MAIN OUT

pak tedy přiřadím ke každé stopě kterou nahrávám jednu sběrnici.. nahraje se to v pořádku kařdý vstup do jednoho...

co mi není jasné je toto:
když stáhnu na vstupní sběrnici u které koliv mono bus tu šavli dolů nic se nenahraje a naopak když je dám nahoru tak se nahraje hlasitě (myslel jsem, že ten signál tam prostě jde a nahraje se tak jak tam jde, nevím proč to ovlivňuji těmi šavlemi)

chtěl jsem v podstatě docílit toho, že třeba bubeníkovi a basakovi, které jsem nahrával zárovň stáhnu bicí do sluchátek, protože je nepotřebuje slyšet a nechám jim tam jenom basu a metronom ale ať jsem zkoučel dávat mute nebo zaklikavat u jednotlivých nahrávaných kanálů mute tak to nic nedělalo.

asi dělám někde chybu .. nemohli by jste mi někdo púoradit?

ty odposlechový cesty jsou vůbec problém

zkrátka bych potřeboval nahrát signál do vícero stop s tím, že ovlivním hlasitost na výstupu a do sluchátek pustím jenom to co chci připadně to vypnu uplně

díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 6:41 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
nevím, jestli to úplně chápu... Ale zkusil bych při záznamu vypnout odposlech těch stop, které nechci během záznamu slyšet na výstupu.

MAJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 7:21 pm    Předmět: Citovat

Ano, úplně bych vypnul monitoring vstupů v Cubase a nastavil bych si potřebné submixy pro odposlech v MOTU CueMix Console. Jde to tam snadno a navíc bude monitoring zcela bez zpoždění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com