Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase LE-Recording Error: Too many tracks recording

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavol Filo



Založen: 2.7.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 3:02 pm    Předmět: Cubase LE-Recording Error: Too many tracks recording Citovat

Recording Error: Too many tracks recording - už to tu niekde bolo spomenuté- veľa stôp naraz. Ale čo v prípade, keď som nahrával jednu stopu a toto napísalo po 30min. 48000/24bit? Mám Windows XP, ESI MAYA 44e
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
je to divné, ale jediné, co mne napadá, že došlo místo na pevném disku, kam se data ukládají a Cubase to špatně vyhodnotila. Ale samotnému mi to přijde jako blbost. Smile

Nemáte v té jedné stopě více vrstev?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 9:44 pm    Předmět: :-) Citovat

Je to logický vývod, ale také se mi nezdá; Cubase má chybové hlášení pro zaplnění kapacity disku, které je jednoznačné. Co na to manuál?

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:02 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
ano, to je pravda, na zaplnění disku má Cubase jinou hlášku.

Ještě mi nějak uniká, kdy se ta hláška vlastně objevila. Prováděl jste záznam, po 30 minutách se Cubase zastavila a hodila tuto hlášku? Nebo jste nahrál záznam, zastavil Cubase, chtěl přidat další stopu a v tom okamžiku se objevila tato hláška?

A ještě jedna věc – nahrával jste jednu stopu. Ale nenahrával jste jí do projektu, kde již jiné stopy byly? Tato hláška znamená, že celkově v projektu je moc stop. Nikoliv, že je nahrávaných moc stop najednou v reálném čase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:38 am    Předmět: :-) Citovat

Ano - dobrá myšlenka. Znamená to zkontrolovat Audio Pool Wink

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
valsolim



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 88
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 9:56 am    Předmět: Citovat

Ještě mě napadá, že problém může být v nastavení onoho disku. Pokud je zapnuta možnost "Optimalizovat pro rychlé odebrání", pak se nepoužívá mezipaměť daného disku a může nastat přetržka v toku dat na disk. Disk, na nějž se nahrává, by měl být vždy optimalizován pro výkon ("Povolit ukládání do mezipaměti disku").

--
Mila
_________________
Cubase 6, WaveLab 7, Windows 7 (64bit), Plogue Bidule, MeldaProduction MTotalBundle, HALion 4
Steinberg MR816csx, Presonus DigiMax FS, ART HeadAmp 6 Pro
Steinberg CC121, TC Electronic Konnekt 24D, Yamaha KX49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com