Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CUBASE / Chyba - Hláška Neodesílat

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dramaturg



Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 9:10 am    Předmět: CUBASE / Chyba - Hláška Neodesílat Citovat

Zdravim.. Mam taky problem s Cubase 5.. Normalne si ho na PC nainstalujem.. a pri spusteni mi vyhodi chybu cubase 5.exe. Chyba vypada nejako takto len namiesto service.exe tam je cubase 5.exe. Nemam ani tusenie cim by to mohlo byt. Pri instalacii mi nehlasi ziadnu chybu. Ale pri spusteni mi vyhodi tu hlasku Ladeni / Odeslat zpravu o chybach / Neodesilat.. A to iste aj pri produktoch - Steinberg Nuendo.. Ale pri spusteni Cuabse 5 PORTABEL mi cubase ide. Sice mi pri zaciatku vyhodi chybu ale ked kliknem na sotrno tak Cubase sa normalne spusti. Neviem si poradit cim to moze byt. Update som skusal ale ani to nepomaha.

Budem velmi rad pri kazdej odpovedi alebo skusenostiach s tymto problemom.
A inac pouzivam system Windows XP Service Pack 3.
Chyba my vyskakovala aj pri preinstalovani operacneho systemu.

Dakujem za rady vopred...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
klikněte u té chyby na odkaz "klepněte sem" (hned vpravo nad tlačítky). Uložte ten výpis souboru a pošlete. Ať víme o té chybě něco víc.

Nemáte na počítači instalovaný Microsoft Office nebo Internet Explorer 8? Bývají s nimi problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 11:23 am    Předmět: :-) Citovat

Cubase Portable?? No co je totok za verzi?

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Našel jsem nějakou Cubase 5 Portable na nějakých Rapidech, Torrentech apod., tak jsem to nechal bez komentáře. Wink Na webu Steinberg nic takového ovšem není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dramaturg



Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

pavlii - portabel verzia je ako keby samostatna alpikacia.. nevizaduje ziadnu istalaciu.. proste len sa to da do PC a spustis to.. Bez instalacie.. Nieco ako keby das do playstation nejaku hru Smile Very Happy

MAJ - No v PC mam nainstalovane Microsoft Office 2007.. a Internent Exploler uz nie.. Ked som dal na to "klepnete sem" tak chyba bola napisana ako : (Teraz konkretne pri spusteni Nuendo 4) Cubase sa mi instalovat necheclo..

AppName: nuendo4.exe AppVer: 4.3.0.371 ModName: nuendo4.exe
ModVer: 4.3.0.371 Offset: 00a71991

A este blizsie specifikacie chyby boli ale to bolo uz velmi dlhe.. same cisla.. s tohoto asi by si nevedel priblizne kde by mobla byt chyba.. ci?...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 1:47 pm    Předmět: Citovat

Pošlete mi tu chybovou hlášku buď sem jako Soukromou zprávu, nebo mailem celou. Uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dramaturg



Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

ta sa neda skopirovat.. lebo sa neda oznacit... a prepisat ju by trvalo vecnost..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 3:05 pm    Předmět: :-) Citovat

2Dramaturg: z mé strany to byla čistě řečnická otázka....takže warez Laughing

Ty verze Cubase 5 a Nuendo 4 jsou legální?

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dramaturg



Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

ta portabel verzia samozrejme legalna neni.. ani to nuendo.. ale klasicke cubase 5 co mam tak to je normal zakupene.. ae bohuzial mi stale hento vyhadzuje.. neviem cim to je.. a tu portabel verziu pouzivam pokial nato nepridem.. lebo ta mi jedina ide..
ty aku verziu cubase pouzivas?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak tam může být opět nějaký konflikt mezi originální eLicenser aplikací a nějakým tím crackem, který ten klíč obchází. Prostě se tam můžou mlátit. Já osobně používám Cubase 5.1.1 pro Mac a jsem spokojen. 5. verze Cubase se fakt podařila! A nebo Logic 9. Wink V něčem je lepší Cubase, v něčem Logic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:21 pm    Předmět: :-) Citovat

Ano - tímto směrem jsem se chtěl obrátit Wink také bych sázel na konflikt legální instalace/warez; není to první případ.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dramaturg



Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

ahaaa.. a ako sa to da teraz viriesit? mam kompletne register vycistit? ale zaujimave ze mi to neislo aj ked som preinstaloval Windows.. lebo aby som mal pekne cisty OS ked to budem instalovat.. a neslo.. joooo ten Logic 9 by som chcel aj ja.. kokos.. Len MAC je drahy si kupit a ptm ten software Logic tiez dost drahy.. ti zavidim teraz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Osobně bych doporučil nainstalovat úplně čistý systém, včetně formátu HDD. Pak nainstalovat pouze originální Cubase. Když nebude problém, není co řešit. Když bude i potom, dá se to řešit nějak rozumně. Wink

Apple nejsou o moc dražší, než srovnatelně kvalitní PC. A Logic je myslím levnější než Cubase. Wink

Ale v něčem je fakt Cubase lepší. Někdy není co závidět. Proto je střídám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:16 pm    Předmět: :-) Citovat

Ano, souhlas s MAJ. Jako první poté instalovat nejaktuálnější verzi SyncroSoftu (správa e-licencí) a teprve poté Cubase. Neinstalovat SyncroSoft z CD/DVD Cubase! Fakt bývá dost podstatné dodržet tu aktuálnost.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com