Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VST na oživení nahrávky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Disdainful



Založen: 3.3.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 8:59 am    Předmět: VST na oživení nahrávky Citovat

Čus
Zajímalo by mě jaké plug-iny používáte na oživení kytarovejch tracků-aby zvuk byl hutnější a mělo to pořádný koule Smile Mám Cubase 5 a dosavadní VSTčka mi přijdou celkem naprd.

Pak by mě zajímalo jak se jmenuje VSTčko pomocí, kterého se nahrazuje nahrávka bicích samplama. Vim že jsem to viděl v jednom studiu bohužel si už nepamatuju název.

Popřípadně jaké další plug-iny byste mi doporučili na oživení nahrávky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
co se týče oživení, tak doporučuji kvalitní kompresory a limitery. Osobně používám UAD plug-iny, v systému se dají najít velice dobré plug-iny. Dobrý je také Sonnox Inflator, ten zvuk "přiblíží".

Co se týče plug-inu, který z bicích umí udělat MIDI data a ta pak přes sampler přehrávat, docela zajímavý je KTDrumm Trigger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com