Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Asio4All

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r.stromsik



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:22 pm    Předmět: Asio4All Citovat

Zdravím
mám opět malinký problém, používám asio4All. Vše hraje jak má Kytara atd. Ale vždy když zapnu Cubase tak musím najet do nastavení a změnit v Contro asio nastavení. Požívám integrovanou kartu jako out a in mam vyplý, tak to zůstává nastaveno bez problému, ale jako in pro kytaru používám M-Audio JamLab a utoho chci mít zaplý pouze in, a out zase vyplý, opačně jako u Crystal WDM a tady je ten problém, vždy se mi out zapne a tím mi kolabuje zvuk "OWERLOAD". musím tedy najet do setup device a vypnout out u JamLab. A to pokaždé. Jde to nastavit Defaultně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Ty vstupy a výstupy zapínáš a vypínáš přímo v kontrol panelu ASIO4ALL? Já když si tu zkušebně v ASIO4ALL u integrované zvukovky Realtek zapnu pouze výstup a u USB zvukovky pouze vstup (takže jsou označené zeleně=running), tak mi to v pohodě funguje i když Cubase zavřu a později zase spustím. Jediný zádrhel je v tom, že jména vstupů ve VST inputs se zobrazují jako Realtek, ale to je jen kosmetická záležitost, ve skutečnosti jde signál z externí USB zvukovky.
Máš tam verzi ASIO4ALL 2.8 nebo starší?
Mělo by to vypadat nějak takhle:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
r.stromsik



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

přesně takhle to nastavím, ale jak zavřu a otevřu Cubase už u USB mám zaplý Out, musím znova do control panelu a vypnout ho. Verzi zhlavy nevím, ale jak dojdu z práce zjistím. Pokud mam starší skusím přeinstalovat a pak se ozvu. Zatím díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r.stromsik



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:26 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
tak měl jsem nainstalovanou verzi asio4all 2,8 Beta. přeinstaloval jsem na plnou novou verzi, a s¨tále to samé. Ne že by mi to nějak extra vadilo, ale je to prostě pruda. dělá mi to pouze JamLab, pokud jsem přidal třeba Sound blastra tak jsem mohl nastavovat jak chtěl a drželo. JamLab ne. Nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to asi může pomoci pouze Michael Tippach, autor ASIO4ALL, podařilo-li by se mu najít a opravit tuhle chybu. Na stránkách má fórum, kam se mu dá napsat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tekysss



Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Mám nově program Cubase. Mám integrovanou zvukovku Realtek HD. Když zapnu Cubase a nahrávám a při tom se slyšel mám velkou latenci. Tak jsem si stáhnul Asio4all, ale nějak mi z toho nejde zvuk.

První nastavení bylo takovýhle, ale Asio direct má velkou latenci.


TAk jsem to přenastavil na Asio4all


Ale zde je vidět, že mi to nechce najít výstup. Mělo by tam být Realtek HD audio output 1, ale je tam jenom HD Audio output 1 a nehraje to vůbec. Nevíte jak to vyřešit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 7:06 am    Předmět: :-) Citovat

Špatný postup - VST System Link s tím nemá co do činění, tady není třeba nastavovat nic. Podstatné je změnit ovladač ve VST Audiobay (to jsi udělal) a posléze přidat a nadefinovat vstupní a výstupní sběrnice (VST Inputs a VST Outputs).

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Elvis Pešlik



Založen: 22.12.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Mám stejný problem jako Tekysss ... jakmile zapnu asio4all tak mi do toho neleze žádný zvuk.... nemůžu na to přijít... v notebooku mi to jde v poho ale neutáhne to zvukovka ale tady mi to do toho neleze...Sad a zvukovka je mnohem silnější... pls help
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 2:13 pm    Předmět: :-) Citovat

Pánové - upřímně před vámi smekám, protože nechápu, jak to děláte. Nainstaluju ASIO4ALL, pustím Cubase, nastavím ovladač na ASIO4ALL, potvrdím OK a jedu jak fík. Do ničeho se nevrtám.....

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Elvis Pešlik



Založen: 22.12.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 2:59 pm    Předmět: :( Citovat

Už sem na to přišel... stačilo stáhnout nejnovější ovladačeVery Happy.... jo a jinak sem celkem sklamán páč můžu spoždění nastavit jen na 416 pak se to seká..... na mý 6 let starý zvukovce to jelo na 128.... nevim jestli je ta zvukovka tak slabá nebo to někde mam poštelovat.... moje zvukovka je realtek alc888 jestli s tim někdo má zkušenosti at dá vědět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com