Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lze použít více zvuků na jedné stopě??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kufykiller



Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 10:44 am    Předmět: Lze použít více zvuků na jedné stopě?? Citovat

Ahoj lidi,poradíte mi někdo?..Když si vytvořim midi stopu a přez f11 nastavim vst,třeba tone gladiator,nastavim zvuk kterej potřebuju a po pár taktech chci zvuk změnit,ale tak aby původní zvuk zůstal,lze to??Nebo si musim vytvořit další stopu s dalším gladiatorem a nahrávat ji zvlášt??
Pak by mě ještě zajímalo jak zaznamenám u midistopy změny během přehrávání..mám na mysli to že posloucham nahrávku a začnu hejbat s čimkoliv na vstičku a potřeboval bych aby pohyb byl zaznamenán.Zatim používám grooweagenta a nepodařilo se mi na to přijít.když si v něm povypínam jednotliví zvuky a postupně je během nahrávky zapínam,nezaznamená se mi ta změna..no možná už jste to tady s někym rozebírali,tak se omlouvám jestli se ptám na něco co už se tu řešilo...
Tady je odkaz na mojí live nahrávku,kterou jsem nahrál s kytarou,grooweagentem a tone2gladiatorem..Je to nahraný a vymyšlený z fleku a neni to nijak zvukově upravovaný a ani nijak dodělávaný,je to momentální moje nálada zaznamenaná do zvukový podoby:)))...ještě něco-HLEDÁM ČLOVĚKA PRO LIVE HRANÍ,KTEREJ BY SE MI POSTARAL O RYTMIKU.JÁ HRAJU NA ELEKTRICKOU KYTARU A HUDBA KTEROU CHCI HRÁT LIVE JE ZALOŽENÁ NA TVRDÝCH METALOVÍCH RIFFECH V KOMBINACI S ELEKTRO,TRANCE,TECHNO BEATEM.POTŘEBUJU ČLOVĚKA KTEREJ UMÍ A NEBOJÍ SE LIVE IMPROVIZACE,PROSTĚ ČLOVĚKA KTEREJ CEJTÍ RYTMUS A VÍ KDY TO TAM MÁ SPRÁVNĚ POSLAT...Až rozhejbu vsti stilus rmx něco nahraju abyste měli představu co mám na mysli...můj email je kurfurst.patrik@hotmail.com a telefon 737 324 031..tak kdyby měl někdo zájem ozvěte se a můžem to probrat...díky moc za rady a díky za tohle forum...díku díkSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 10:30 pm    Předmět: :-) Citovat

Začnu od konce:

Na zaznamenávání pohybů čehokoliv je tady Automatizace (tlačítka R a W na panelu Mixeru a jednotlivých šavlích).

Ano jde měnit zvuky v rámci jedné stopy, a to kupodivu zcela jednoduše a standardně pomocí MIDI povelu Program Change. Detaily viz MIDI implementace a popis pro daný VST nástroj. Případně experimentálně odzkoušet za pomoci třebas MIDI-OX.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kufykiller



Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi to nějak nedaří...můžeš mi to pleas popsat trošku podrobněji??když zapnu drumer stylusRMX a během přehrávání měnim nebo postupně zapínam banky,změna se mi nezaznamená a to ani když zapnu automatizaci u daný midi stopy tlačítkem r nebo w na mixu..zkoušel jsem to i když zmáčknu na front panelu nahrávání a mám označenou danou midi stopu...dělám někde chybu,jen nemůžu přijít na to kde..změny se mi prostě nezaznamenají..poradíš mi pleas co dělám špatně??díky moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com