Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase SX3 a VST-čka problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ronda



Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 9:24 am    Předmět: Cubase SX3 a VST-čka problém Citovat

Zdravím
Nedávno som si nainštaloval Cubase SX3 že ho vyskúšam...ked ho zapnem a dam si nový projekt-empty pridam midi track a vložim si nejaké VST tak to VST mi tam vloži lenže mi idú zvuky čo mám v klávesoch napr.na klávesoch nastavim string tak mi hrá string...a pritom VST-čko je klavír a to nehrá...vedel by mi niekto pomôcť????
_________________
http://my.hip-hop.sk/ronda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 9:26 pm    Předmět: :-) Citovat

Je to hodně obecné Confused Nejprve je třeba nahrát VST nástroj do programu, poté ho zadat jako MIDI OUT pro danou MIDI stopu a to je vše; upřímně bych se moc divil, pokud by potom nehrály zvuky z VST nástroje...

Jeden z předpokladů je mít klávesy propojené s počítačem MIDI/USB kabelem a nemít zapojené (nebo ztlumit) případné audio výstupy z kláves!

Další věc je to, že nastavovat program zvuku na klávesách se může velice lehce minout účinkem v komunikaci s VST nástrojem Smile

A v neposlední řadě je taky dobrá na klávesách nastavit režim LOCAL OFF, aby právě nehrály interní zvuky z nich.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com