Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problém při nahrávání kytary mezi vst pluginy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Theriak



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 7:35 pm    Předmět: Problém při nahrávání kytary mezi vst pluginy Citovat

Zdravim. Udělal jsem si midi stopy, přiřadil jim pluginy a teď jsem do toho chtěl nahrát kytaru. Mam Lexicon Alpha a soft Guitar Rig 2. Problém je v tom,že jakmile přepnu ovladač na ten od Lexiconu, okamžitě se mi zesílí všechny stopy a kytaru při direct monitoringu neslyšim - podklady ji přeřvou a já už jí víc nahlas dát nemůžů. Nejlepší by asi bylo, kdyby šly ty midi stopy přes asio ovladač co tam mám a kytara přes ten Lexicon ovladač. Alphu by nezatežovaly ty midi stopy a o to bych mohl nastavit menší latenci. Rozhodně ale nejde všechno udělat přes jeden ovladač. Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:30 pm    Předmět: :-) Citovat

Mno a co takhle udělat tu nejjednodušší věc - stáhnout šavle hlasitosti u všech MIDI stop? Smile

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com