Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výsledný mix v Cubase LE 4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tonny.m2



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 6:13 pm    Předmět: Výsledný mix v Cubase LE 4 Citovat

Ahoj. Pořídil jsem si externí zvukovou kartu Lexicon Omega. Byl k němu přibalený Cubase LE 4. Tak nějak jsem se prokousal ovládáním a vkládáním efektů. Ale jako ´plný nováček si neumím poradit s jednou věcí. Když vytvářím jednotlivé stopy (kytara, 2 kytara a zpěv) nemůžu přijít na to, jak dostat výsledný mix všech tří stop najendou do jednoho souboru .waw ; Vždy mě to ve složce audio přehrává jednotlivé stopy. Vím, že je to asi hloupý dotaz,ale jeho zodpovězení by mi hodně pomohlo. Díky Tonda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 10:10 pm    Předmět: :-) Citovat

Mno - hloupý dotaz by si zasloužil i hloupou odpověď Smile ale pro začátek na tebe budeme hodní a prozradíme ti, že je třeba Exportovat tzv. Audio Mixdown a než tak učiníš, tak nastavit L a R lokátory na začátek resp. konec skladby (čili ohraničit úsek, který chceš exportovat. A voila - výsledkem bude jeden celkový WAV soubor.

Jo a vzhledem k tomu, že já C4 nemám, tak už nenapíšu, kde to přesně najdeš, ale ve starších verzích Cubase to bylo menu File -> Export -> Audio Mixdown nebo přímo tlačítko v Master šavli VST Mixeru.

P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tonny.m2



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

Se zpožděním díky! Už to šlape. Přeji pěkný večer.
S pozdravem Tonda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com