Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase 3 SX - pada

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chomin



Založen: 12.8.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 1:09 pm    Předmět: Cubase 3 SX - pada Citovat

dobry den!
chtel bych se zeptat jak mam vyresit nasledujici:
kdyz jsem preinstaloval na notebooku windowsy(tim padem i cubase a ostatni software), tak jsem si chtel otevrit ma projecty v Cubase, ktere jsem vytvarel tesne pred reinstalaci. jakmile jsem je chtel otevrit tyto projecty, tak mi cele Cubase spadlo. novy project zalozit jde, vse jede v pohode, ale kdyz chci otevrit "stare" projecty, ktere ovsem byly delany na uplne stejne verzi Cubase, tak se stane tohle.

muze mi prosim nekdo poradit, jak to rozchodit??
je to pro me otazka zivota a smrti!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 12:18 pm    Předmět: :-) Citovat

Určitě se shoduje nová instalace Win s tou starou? (ServisPacky apod.)

Určitě jsi nainstaloval ovladač ke zvukovce takový, jaký jsi používal i předtím (a s kterým máš ty projekty uložené)?

Určitě jsi opět nainstaloval Cubase ve stejné verzi (čili s případným patchem) jako jsi měl předtím?

Sice zákaldní otázky, ale i moje osobní praxe občas ukázala, že i v takovýchto jednoduchých úkonech mohou být značné mezery - a člověk si to vlastně předem odmítne připustit.... Takže neprudím, ale jen připomínám asi opravdu základní věci Wink

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Čekal bych, že to bude dělat nějaký plugin. Zkus přesunout všechny pluginy ze složky VSTplugins dočasně někam jinam. Cubase by při otevírání projektu měla ohlásit, které pluginy v něm byly používány a teď jsou nedostupné. Jeden z nich nejspíš bude problémový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com