Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problem s nahravanim Cubase SX3 & GNX 3000

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Swaz



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 2:59 pm    Předmět: problem s nahravanim Cubase SX3 & GNX 3000 Citovat

Cau,mam problem s nahravanim kytary pripojene na multiefekt gnx3000 prez Cubase SX3.Mam pripojene Device,konkretne GNX3000 USB Midi,mam to prirazene i ke konkretnimu tracku na ktery nahravam.Cubase na kytaru reaguje,jakykoliv kontakt s kytarou se na eqalizeru projevuje.Take kdyz zvolim v Cubase program,tak se na multiefektu zmeni taky.Jedine co nejde je neco nahrat.normalne cerveny knob zmacknu,stisknu nahravani a nic....dokoce nezustane ani "nenahrana" stopa.Nevim jak je to u cubase,ale v predeslem programu,i kdyz jsem nic nenahral,tak tam proste neco zustalo,tady kdyz dam STOP tak to zmizne uplne vsecko...asi to nakonec bude naka blbost,ale fakt nevim:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

Na eqalizeru?
Připadá mi, že tam máš udělanou jen MIDI stopu, která se sice dá použít na ovládání efektu po MIDI (můžeš z ní měnit programy, jak píšeš), ale ne pro nahrávání zvuku kytary. MIDI jsou jen informace o notách a hodnotách MIDI kontrolerů. Nevím o tom, že by gnx3000 měl fungovat jako konvertor zvuku na MIDI. Abys nahrál zvuk kytary, musíš nahrávat do audio stopy, kterou nastavíš na usb audio vstupy z gnx3000.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Swaz



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 2:20 pm    Předmět: Citovat

Hura,diky moc,uz mi to frci.Jsem holt blb no:) Diky
Jen pro uplnost,abych nesiril nake bludy,tim eqalizerem jsem myslel audio activity co se ukazuje vpravo dole na hlavnim panelu;) Jeste jednou diky a cau.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com