Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nemožnost změny defaultního zvuku u VST instrumentu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 9:50 pm    Předmět: Nemožnost změny defaultního zvuku u VST instrumentu Citovat

Používám u nějaké stopy VST instrument (třeba B4) a když nastavím nějaký předdefinovaný zvuk a skladbu stopnu, tak se mi volba zvuku změní na defaultní. Netuším, čím to může být. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Nic takového jsem např u B4 II nepozoroval. Který zvuk je ten defaultní? Nezastavuješ skladbu nějakým neobvyklejším způsobem než je např. zmáčknutí mezerníku? Nemáš v příslušné MIDI stopě nahrané nějaké Program Change (MIDI->Open List Editor)? Nebo že by něco takového posílaly připojené klávesy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Vidíš, to mě nenapadlo s tou změnou programu. Používám totiž export z guitar pro a tam změnu programu používám. Zkusím na to mrknout. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

No a bylo to tím. Tak díky moc. Hodně mi to pomohlo. Ještě bych měl k tomuto tématu jednu otázku. Měl jsem v list editoru nějaké ty program change. Dalo by se tedy nějak jednoduše navolit, aby se mi v nějakém místě změnila banka nástroje??Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 11:44 pm    Předmět: :-) Citovat

Normálně vložit ručně event Program Change (případně ještě před tím i Bank Select - viz MIDI implementace daného nástroje plus popis jeho bank zvuků). Klasicky nástrojem Tužka, vybrat typ Eventu a kliknutím se vloží na požadované místo (bacha - bere se v potaz nastavení Snap a Quantize!). Nakonec zadat požadované hodnoty do příslušných políček u eventu.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com