Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tecnics KN7000 MIDI/ CHORD

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
karel



Založen: 9.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 11:05 am    Předmět: Tecnics KN7000 MIDI/ CHORD Citovat

Nedaří se mi na Technicsu sx KN7000 pochopit funkci a aplikaci položky CHORD na Part setting/ MIDI menu. Kdyby snad někdo něco o tom věděl, budu moc rád. V manuálech jsem nic nenašel a pokus-omyl taky nic moc. Tak díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

To je nějaká funkce na těch klávesách? Já je bohužel nemám, takže těžko poradím, leda by to bylo popsané v anglickém manuálu k nim (http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/SXKN7000.PDF). Pokud bych to z něj pochopil, mohl bych možná ten kousek přeložit a vysvětlit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
karel



Založen: 9.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

PK napsal:
To je nějaká funkce na těch klávesách? Já je bohužel nemám, takže těžko poradím, leda by to bylo popsané v anglickém manuálu k nim (http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/SXKN7000.PDF). Pokud bych to z něj pochopil, mohl bych možná ten kousek přeložit a vysvětlit...

Jsi moc hodný, ale obávám se, že to je dotaz, který může zodpovědět jen klávesák Tachnicsu, protože v manuálu k tomu nic (!) není řečeno. Víceméně jsem "loudil" kolegu. Navíc to není životně důležité. Ale když vidím jak jsi ochotný (po té mé anabázi s MIDI, které výborně šlapou, jsem si netroufal), dovoluji si Tě poprosit o podobné perfektní a podrobné popsání k audionahrávání, neboť , z neznámého mně důvodu, nejde do audio stopy zvuk, přestože dříve v tom nebyl vůbec žádný problém. Mikrofon, který mám k videokameře nahrává do audiostopy, ale klávesy ani ň. Tak jestli budeš tak hodný, budu moc rád. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karel



Založen: 9.4.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

karel napsal:
PK napsal:
To je nějaká funkce na těch klávesách? Já je bohužel nemám, takže těžko poradím, leda by to bylo popsané v anglickém manuálu k nim (http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/SXKN7000.PDF). Pokud bych to z něj pochopil, mohl bych možná ten kousek přeložit a vysvětlit...

Jsi moc hodný, ale obávám se, že to je dotaz, který může zodpovědět jen klávesák Tachnicsu, protože v manuálu k tomu nic (!) není řečeno. Víceméně jsem "loudil" kolegu. Navíc to není životně důležité. Ale když vidím jak jsi ochotný (po té mé anabázi s MIDI, které výborně šlapou, jsem si netroufal), dovoluji si Tě poprosit o podobné perfektní a podrobné popsání k audionahrávání, neboť , z neznámého mně důvodu, nejde do audio stopy zvuk, přestože dříve v tom nebyl vůbec žádný problém. Mikrofon, který mám k videokameře nahrává do audiostopy, ale klávesy ani ň. Tak jestli budeš tak hodný, budu moc rád. Díky.

------------------------------------------------------------------------------------
Opravdu tady moc a moc prosím o radu, protože s tím nemůžu hnout, byť se stále snažím. Jsem si vědom, že žádám " piloty F1, aby mi ukázali kudy se leze do vozu", ale i takoví nadšenci jsou, bohužel! Prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Musíš v Cubase nastavit, jakou zvukovou kartu má používat. Psal jsi, že tam máš SB Audigy, to je jedna zvukovka, další zvukovka je integrovaná v klávesách. Asi nejsnazší je vybrat v Devices->Device Setup->VST Audiobay v seznamu Master ASIO driver ovladač ASIO DirectX Full Duplex Driver. Ten je potřeba nastavit na správnou zvukovku pomocí Control Panel v další položce, co je hned pod VST Audiobay. Poslední krok pak spočívá v aktivaci a přiřazení vstupů a výstupů, které chceš v Cubase používat v Devices->VST Connections.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com