Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

fx Kanál

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r.stromsik



Založen: 14.4.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 11:56 pm    Předmět: fx Kanál Citovat

mám takový malý, pro mne velký problém. vytvořím FX Kanál, vložím do něj efekt. dále mám dva audio kanály a chci oba poslad přes daný FX(jako Send Efekt), ale tak aby jden šel pravým a druhý levým. Př. Levá kytara a pravá kytara. Zkoušel jsem to jak audio kanál mono tak i stereo a stále mi vždy z FX jdou oba kanály. Zapoměl jsem dodat používám Cubase SX 3 v2.0...
jde to? Díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 4:51 pm    Předmět: Citovat

Při posílání zvuku do FX kanálu přes send se ctí nastavení panorámy stopy, na které je daný send zapnutý. Nastavíš-li tedy panorámu levé kytary úplně doleva a pravé úplně doprava, půjde do levého kanálu efektu pouze levá kytara a do pravého kanálu efektu pouze pravá kytara. Jestli pak bude i na levém výstupu efektu jen levá kytara a na pravém jen pravá záleží na tom, jak se daný efekt chová ve stereu, některé efekty můžou oba vstupní kanály nějakým způsobem kombinovat, pak bude na obou výstupech efektu nějaká směs levého a pravého kanálu - záleží na tom, co je to za efekt.

Potřebuješ-li mít čisté signály z obou kytar v centru, ale efektovat je jako levý a pravý, pak nech panorámy obou stop uprostřed, ale neposílej to sendem rovnou do efektu. Udělej si nejdříve dva group kanály, jeden s panorámou úplně doleva, druhý s panorámou úplně doprava a do nich nejdříve směruj sendy z oněch audio stop. Do efektu pak pošli až sendy z těchto napanorámovaných group kanálů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com