Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ewql wordbuilder

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:38 pm    Předmět: ewql wordbuilder Citovat

Zdar. Vie mi niekto poradit naco to sluzi /no tusim, asi nieco ako speech v FL/ a ako sa to pouziva? Po naistalovani mi to Cubase nekce zobrat. Po otvoreni samotneho wordbuilder sa v tom neviem vyznat, resp. nemozem z toho dostat ziadnz zvuk Surprised dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

WordBuilder je utilita pro EWQL Symphonic Choirs. Bez nich to nebude dělat nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

ano, ewql choirs mam - nahodil som to do cubase - najprv ewql choirs a potom tam do insert worldbuilder - ale stale nic, teda nieco to vydalo, nejakz zvuk, ale nerozumiem principu, ako sa s tym robi... Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

Ve WordBuilderu se definují slova, která mají být zpívána podle přicházejících not z MIDI stopy. Výstup z WordBuilderu interpretuje VSTi Symphonic Choirs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Brejsky



Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Mam stejny problem nemuzu prijit na princim editace ve wordbuilderu. Obceas mi z toho nejaky zvuk vyleze, ale nemuzu prijit na to proc a jak Smile
Zalezi na vybrane bance ve SymphChoirs, nebo WB pouzije automaticky vhodnou banku podle "Voice Type" ?
Shledl jsem tutorial videa, ale ty mi nijak nepomohly. Predvadejici hraje na klavesy a WB jednoduse zpiva. Problem bude tedy nejspi v nejakem nastaveni a propojeni. Ale to v tech tutorialech neni.

Uz se s tim peru celkem dlouho a stale na mrtvem bode. Ma s tim nekdo zkusenost a dokaze poradit?
Tomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Isacaarum



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 7:43 am    Předmět: Word Builder Citovat

Zdravím všechny. Nemohu rozchodit v Cubase SX3 instrument EASTWEST Symphonic Choirs, resp. WORD BUILDER, nevím jak správně naroutovat MIDI stopy a porty tak, aby mi to "zpívalo slova". Nemáte někdo tímto programem a nastavením MIDI nějaké zkušenosti? - Přesněji co kam poslat po MIDI portech (a jakých), popř. vlastní nastavení MIDI v CUBASE. V časopise MUZIKUS sice jakýsi drobný návod v rámci recenze na SYMPHONIC CHOIRS je, ale i přes veškeré úsilí se mi nedaří dostat z toho jedinný tón . . .

Budu vděčný za jakoukoliv případnou pomoc a odpověď

Míra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

len tak zjednodusene -> daj si novu midi stopu, hod tam EWQL choirs, vyber sampel - to je jedno aky ale musi byt multi - potom uz len staci nastavit v tejto midi stope do inserts efektov Wordbuilder. Napis hocico a spieva to co pises...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
puchyrnik



Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:55 pm    Předmět: EWQLSC FAQ Guide Citovat

... http://www.soundsonline.com/static/downloads/docs/EWQLSC_FAQ.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com