Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ako zdvojím alebo strojím (vlastne znásobím) spev v cubase??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mifo888



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 11:06 am    Předmět: Ako zdvojím alebo strojím (vlastne znásobím) spev v cubase?? Citovat

Potreboval by som vediet ako mozem zdvojit hlas v cubase. Potrebujem sa dopracovat k tomu aby ten co to bude pocuvat mal pocit ze to spievaju piati miesto jedneho. Viem ze sa to tam da niekde urobit ale nepamatam si kde.... Dakujem
A mam este jednu otazku...existuje na cubase česká verzia?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marianguitar



Založen: 21.3.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Piešťany

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

Mas na mysli ako sw cz verzia? ze su listy pisane po cesky a vsetky hlasenia?
To si myslim ze neexistuje.
_________________
http://www.lidlmusic.sk/?id=223
http://forum.lidlmusic.sk/
http://bazar.lidlmusic.sk/
www.musicmarket.sk
www.musicreport.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mifo888



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 6:45 pm    Předmět: dik Citovat

A s tym zdvojenim hlasu mi vie niekto poradit??????? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mifo888



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 3:35 pm    Předmět: Tu mi nikto neporadí? Citovat

Ako zdvojím spev, nástroj v cubase, tak aby to robilo dojem ze hrajú napr. dve gitary súčastne??????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Klid, duplikováním tématu si nepomůžeš. Už jsem je stejně spojil. Měl jsem náročnější víkend, ale už jsem zpět...

Tohle není jednoduché téma a používají se na to různé kombinované techniky.

Asi nejjednodušším způsobem je použít pluginy jako jsou Doubler od Waves a AVOX CHOIR od Antares. Ty se dají navíc zajímavě kombinovat např. s UltraPitch (Waves) a Harmony Engine (Antares).

Základním postupem je buď nahrát daný part několikrát nebo pracovat s několika kopiemi jedné nahrávky.
A pak s nimi provést různý procesing. Různé stopy různě ekvalizovat, nastavit jiné hlasitosti a/nebo různý dynamický procesing (limiter, compressor), dát tam malý delay nebo trochu různých reverbů, každou stopu posadit trochu jinam do panorámy...
Dá se tím dosáhnout skvělých výsledků, ale taky celý mix docela zmršit. Je potřeba si s tím pořádně pohrát a používat při tom uši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mifo888



Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:54 pm    Předmět: hmm diky Citovat

No ale kamarat ma cubase a on len niekolkokrat klikol, zobrazil sa mu nejaky kompresor alebo co a tam nejaka sinusoida a dal ju zdvojit ztrojit alebo co len chcel.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

Zapomněl jsem, že součástí Cubase 4 je i plugin Cloner. Z jednoho hlasu dělá až 4. Jednoduchého zdvojení hlasu dosáhneš také efektem Chorus.

Ale překvapilo by mne, kdyby kamarád používal jen pluginy, které jsou přímo součástí Cubase. Pro Cubase existuje spousta pluginů od mnoha firem i nezávislých programátorů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bedobus



Založen: 17.5.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

sprav si kopiu audio stopy a v nej sprav pitchshiftom druhy alebo treti hlas ako chces tym ze ho posunies napr. o terciu. Povodny hlas vsak musi byt v tonine, pretoze pri posune sa falosne tony este zvyraznia. Doporucujem pouzit predtym autotune alebo melodyne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.zik



Založen: 12.5.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

Na ty hlasy muzu doporucit Harmony Engine od Antares. Je to fakt spicka. No a na zdvojeni kytary nejlepe doprovodne ja pouzivam toto. Zkopiruju stopu. Original stopu dam na paneru vlevo a kopii posunu v case o nejakou tu milisekundu a na paneru do prava pripadne otocim fazi. Jednoduche rychle a dobre znejici. Zadne cary mary. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com