Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cracknutý Cubase, chci koupit Cubase SE

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETERS



Založen: 10.2.2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2005 3:07 pm    Předmět: cracknutý Cubase, chci koupit Cubase SE Citovat

Laughing Zdravím vás a prosím o radu, chci si koupit Cubase SE, před zakoupením jsem však měl možnost vyzkoušet v cracknuté verzi Cubase SX 2. Mé překvapení však bylo, že se program choval nestabilně a neustále padal s občasným samovolným restartem. Následovala odinstalace šmejdu a vhození CD do koše. Teď však mám dilema, chová se tak i originál a nebo to bylo jen tím crackem. Cubase SE jsem viděl na netu za 4.770,-Kč, což mi nepřipadá mnoho a celkem jsem byl na něj nažhaven. Vím co teď říkáte, neměl jsem tu cracknutou verzi instalovat, ale chtěl jsem si program před zakoupením vyzkoušet i když se nejedná o tu samou verzi. Takže otázka zní, jak se chová originál Cubase SE. Question Mám sestavu s procesorem o rychlosti 2,4 Ghz, RAMkou 256 mega a harddiskem 80 Gb. Mimo to mám více jak polovinu Harddisku prázdnou a používám systém XP Home edition(originál), takže bych v tom neviděl problém. Co mi poradíte? A ještě jeden dotaz, v čem je verze SE oproti SX chudší? Chci nahrávat hlavně audio stopy a sem tam nějakou tuu MIDI stopu. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERS



Založen: 10.2.2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2005 11:27 am    Předmět: Citovat

Surprised Asi jsem trošku nedočkavý, ale fakt nikdo nemůže zodpovědět jak se chová Cubase SE v originálu Question Chci ho koupit co nejdříve a potřebuju se nějak rozhodnout. Jestli mi neporadíte, budu fakt plakat Crying or Very sad Tak už neváhejte a místo pouhého prohlížení něco napište. Dík PETERS Wink
_________________
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2005 10:46 pm    Předmět: Citovat

Chápu potřebu "try before buy" i případnou nelibost s (h)různými způsoby copy protection, které obtěžují uživatele legálních verzí, nicméně:
jakékoli řeči o nelegálním software na tomto fóru nejsou vítány. tečka.
Poslední slovo k tomuto tématu: nestabilita c***ků není 'bug', ale 'feature'.

Porovnání verzí Cubase (html, česky):
http://www.mediaport.cz/Steinberg/Cubase%20Comparison.html
(pdf, originál v angličtině):
ftp://ftp.steinberg.net/Steinberg/download/Documents/Cubase_SE_1/All_Cubase_Feature_Comparison.pdf

256MB RAM je sice uveden jako minimální požadavek pro Cubase SE, nicméně běží-li ještě na pozadí např. antivirus, firewall atp. nebo nedej bože chcete používat nějaký VSTi sampler, je to příliš málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com