Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na PK. (Cubase, Reason, Vista)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pier



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:43 pm    Předmět: Dotaz na PK. (Cubase, Reason, Vista) Citovat

Děkuji za radu ohledně spuštění Cubase a hudebního přehrávače současně (funkce Background v Cubase). Mám ještě podobný dotaz a to ohledně Reasonu, kdybys věděl. V preferencích mám zatrhnuto PLAY IN BACKGROUND, ale ovladač prostě hudební přehrávač nepustí.. (mám foobar). jakmile vypnu Reason, foobar hraje. To už se asi nedá vyřešit viď ?
(na XP v mým druhým počítači to dokonce souběžně hraje!!) To asi bude tou Vistou, co na tom noťasu mám... jsem sklíčen, potřebuju při práci v Reasonu pouštět přehrávač. Moc děkuju za odpověď Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Play in background znamená, že i když bude Reason na pozadí, tak přístup ke zvukovce neuvolní a jiná aplikace se na ní nedostane. Aby to dělalo to co potřebuješ, musí být naopak tahle funkce vypnutá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com