Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MIDI do WAV

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bellicek



Založen: 28.12.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 4:01 pm    Předmět: MIDI do WAV Citovat

Dobré ráno...
Je to možná primitivní dotaz, ale já se prostě nehnu z místa. Když dokončím své MIDI dílo a převedu ho do WAV přes Export -> Audio Mixdown, ve WAVU je úlné ticho až mě pokaždé zamrazí... Asi to je nějaká blbost, ale jsem zoufalý, chytám se každé pomocné ruky. Používám syntetizátor KORG X50 (jestli to pomůže)...[/b]
_________________
Potulný umělec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 11:39 am    Předmět: Citovat

Musíš nahrát audio výstup z Rolanda do audio stopy v Cubase. Jak by se jinak v mixdownu mohlo objevit to, co leze z jeho výstupu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bellicek



Založen: 28.12.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc za odpověď... Chápu, že když mi jde zvuk přes klávesy, že se nenahraje... Ale jak se mi ho podaří dostat do PC? Mám nějaký "plug-in editor", který se dá použít jako VST Instrument - přesto by to šlo, asi, ale nevim jak... Very Happy A ještě je ten editor prapodivný v tom, že v něm hraje vždy pouze jeden tón najednou - nemá polyfonii...
_________________
Potulný umělec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Horak



Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Zdar,audio výstup z Rolandu musíš zapojit do audio vstupu ve zvukovce.Pak natáhnout Midi file do Cubase a tam vytvořit Audio stopu,do které budeš natáčet.Aktivuješ nahrávání v Audio stopě,dáš nahrávat a automaticky se ti spustí přehrávání Midifile.Další způsob je,že v midifile ke každé stopě/např.bicí,basa atd./přiřadíš VST instrumente a pak do uložíš cele Audio Mixdown.Taky jsem dlouho pátral jak na to.Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bellicek



Založen: 28.12.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

Horak: Wau, vážně ti moc děkuju, jsi moje spása Very Happy A přitom to je tak jednoduchý, ale mě by to nenapadlo... Ještě jednou díky!
_________________
Potulný umělec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Horak



Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 10:42 am    Předmět: Citovat

Zdar,jsem rád,že jsem ti pomohl.Pokud by docházelo ke zpoždění při nahrávání-latence-musíš v Cubase nastavit v Device setup / master ASIO driver svou zvukovku.Hodně štěstí.Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com