Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase LE + EZDrummer

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rude83



Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:46 pm    Předmět: Cubase LE + EZDrummer Citovat

Dobrý den, zakoupil jsem si zvukovou kartu od Lexiconu (Alpha). K tomu mám Cubase LE. Vše je v pořádku, ale přemýšlím o koupi nějakého bicího SW. Mám demo EZDrummer od Toontrack a uvažoval jsem o jeho koupi(po shlédnutí videí na jejich stránkách a kvalitě samplů). Teď dotaz: Nejde mi vkládat připravené samply EZDrummeru přímo do stopy v Cubase. V jejich video-návodě to ale jde. Je chyba v trial verzi EZD nebo v Cubase LE? Do jaké stopy je možné tyto samply vkládat? Nechci kupovat drahý SW a poté využívat jen polovinu toho, co umí. Děkuji.

odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=Cpw8rNZ2xVA

kolem 4.minuty..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Upozorňuji, že se nejedná o vkládání samplů, ale o vkládání MIDI sekvencí.
Jak se lze dočíst zde:
http://www.toontrack.com/forum/tm.aspx?m=17521
Cubase LE tuto funkci nepodporuje. Je potřeba alespoň Cubase SE 3, SL 2 a vyšší nebo SX2 a vyšší. Mělo by být ale možné (i v Cubase LE, ale jen na PC, nikoli na Apple) přetáhnout daný MIDI groove místo do MIDI stopy nejprve např. na plochu počítače a z ní pak načíst do Cubase přes import MIDI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rude83



Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 7:03 am    Předmět: diky Citovat

Diky za odpověď. Moc jsete mě nepotěšil:o) Bohužel na upgrade zatim nejsou finance..resp. je to pro mě zbytečné.
Nevíte o nějakém jiném SW, ze kterého by bylo možné vkládat sekvence i do Cubase LE? v podobné kvalitě.
Díky. David, Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Jak jsem psal, to vkládání možné je i v LE, ale trochu komplikovaněji. Jinak je to věcí neexistence podpory přetahování (drag'n'drop) z pluginů do stop v Cubase LE, takže jiný plugin nemůže pomoci - neumí to sama aplikace LE.
Upgrade na SE3 z LE stojí jen 1964,- vč DPH...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com