Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CUBASE SX3 - KORG padKOntrol

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ticka



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 11:44 am    Předmět: CUBASE SX3 - KORG padKOntrol Citovat

Ahoj,
poridil jsem si padKONTROL. Pokud zapnu napriklad Absynth2 jako standalone aplikaci, zvolim si MIDI channel tak v pohode muzu assignovat vsechny kontrolery. Pokud absynth pustim v Cubase jako VSTinstrument, roletka, kde se da nastavit MIDI channel tam neni. Prolezal jsem CUBASE uplne cely. V nastaveni jsem zapnul vtup PORT-A, na ktery posilam z padKONTROLu zpravy. Nejak mi v cubase chybi jednodussi nastaveni MIDI. Pomuzete nekdo? Crying or Very sad

Diky moc, M.
madam.adam (at) gmail.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

Přiznám se, že moc nerozumím, kde je problém.
K VST instrumentu je třeba mít v Cubase udělanou MIDI stopu, na které se nastaví MIDI vstup podle potřeby...

Je možné případně upřesnit dotaz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ticka



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

PK napsal:
Je možné případně upřesnit dotaz?


Ahoj,

jde o to, ze vytvotim v Cubase MIDI stopu. Te vytvorim vstup z VSTInstrumentu. To je v poho. Slo mi spis o to, ze nevim, jak mam pres padkontrol ovladat ten VSTInstrument. Kdyz pustim treba M1 nebo ten Absynth jako stanadlone, jednotlivymi pady ovladam klavesnici v tom instrumentu. Bohuzel kdyz treba ten M1 pustim v Cubase, tak to ovladat nejde. Pritom indikace MIDI mi hlasi ze midi vstup je aktivni - kdyz pohnu kontrolerem nebo stisknu pad, tak MIDI vstup indikuje Sad

Je to trochu srozumitelnejsi? Very Happy
Diky, T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

citace:
Te vytvorim vstup z VSTInstrumentu
MIDI stopa příslušející k danému VSTi musí mít jako vstup vybraný MIDI port, do kterého padKONTROL posílá MIDI a jako výstup daný VSTi MIDI port. Je to tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ticka



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

PK napsal:
citace:
Te vytvorim vstup z VSTInstrumentu
MIDI stopa příslušející k danému VSTi musí mít jako vstup vybraný MIDI port, do kterého padKONTROL posílá MIDI a jako výstup daný VSTi MIDI port. Je to tak?


Tak ty jsi buh....a ja jsem okurka - vzdyt je to tak jasny Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com