Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

groove agent 2 v cubase - nahrávání midi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
greyboy



Založen: 3.10.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 8:18 am    Předmět: groove agent 2 v cubase - nahrávání midi Citovat

Zdravim. Měl bych dotaz, jestli je možný nahrát ty přednastavený patterny z Groove Agent přímo jako midi stopu do Cubase? Tak, abych Groove Agent nechal v Cubase hrát s ostatníma stopama, občas do toho jen přidal nějakej přechod přes Fill a ono se mi to zaznamenalo v MIDI tracku? Ať jsem dělal, co jsem dělal, tak jsem na to nepřišel. Zatim se mi daří jen zapisovat bicí ručně přes keyboard. Ale dá se říct, že s hudebnim softwarem začínám, takže to možná bude jednoduchý? A nebo to nejde?Smile Předem dík za tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Jde to, stačí si udělat MIDI stopu a jako její MIDI vstup vybrat MIDI výstup z GA. Drobná potíž je asi v tom, že ve výchozím nastavení GA na svůj MIDI výstup nic neposílá, je potřeba to v něm zapnout: EDIT->SETUP->MIDI OUTPUT: ON.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com