Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nahrávání Audia na PC nefunguje

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atoss



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 5:31 pm    Předmět: Nahrávání Audia na PC nefunguje Citovat

Chtěl bych se zeptat na otázku nahrávání Audia na PC. Nevím, jestli je chyba v HW zapojení nebo v SW nastavení.

Klávesy mám zapojené přes mix. pult (CD/ TAPE Input/Output - 2x 2 cinche). z mixu vede šňůra do USB Audio Codecu (dostal jsem ho k Mix. pultu), který je přes USB zapojen do PC. Mezi výstupem z USB Audio Codecu a Mix. pultem mám ještě DI box pro odstranění šumu, který zde vznikal.

Co se nastavení SW týče, tak v Menu "Zvuky a zvuková zařízení" mám pro přehrávání i pro záznam zvuku 3 možnosti výchozích zařízení.
- M-Audio Delta AP192 1/2
- M-Audio Delta AP192 S/PDIF
- USB Audio CODEC

V Cubasu nebo třeba i v Sound Forge se mi ale pro záznam a přehrávání zvuku ten USB Audio Codec neobjevuje jako možnost.

Vím, že možností, kde by mohla být chyba je dost, ale přesto, neporadil byste někdo, kdo máte s tímto více zkušenností.

Díky Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Audio/MIDI hardware ostatních výrobců Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com