Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NEJAKY PROBLEM SO ZVUKOVKOU INPUTOM ???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rockin



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Krompachy

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:11 pm    Předmět: NEJAKY PROBLEM SO ZVUKOVKOU INPUTOM ??? Citovat

Tak bludil som po strankach youtube a videl som video co prezentovalo program amplitube 2 tak som si ho pochopitelne stiahol, neskor ak mi to sekalo nainstalil som si asio4all kedze som sa docitakll na forach o niecom takom co je vobec asio a latencia asio 4 mam na mojej zukovke nastavenu sample rate 44100 buffer size 512 latenci compesation 1024 in aj out a kernel buffer 2 mam namiesto buffer offset. Gitaru mam pichutu piriamo do line in moje ac97 zvukovky.V nastaveniach zvukovky mam zapnuty zaznam na line in len tak mi to spolupracuje s amplitube 2 takze to mam vyriesene nijake sekanie. No vsak chcem skladat nielen hrat viac gitary na seba nahravat cize urobit nejaky zaznam tak som dalej bludil po nete a stioahol som cubase 3 x uz sa stym drbem 2 den a stale mi nevchadza do toho zvuk. skusal som vsetko nastavit tu harvare device na to asio4all aj cesty priradit ale to vst plugin input je ze not connected a v cestach a mam tam len moznost no port selected tak ja neviem co stym aby mi to hralo aj v tom programe.Niekedy mi vypisuje ak zapnem cubase este ze device reatleck ac 97 sa nepodarilo otvorit a potom nieco z analog digital signalom
predstavujem si to tak ze zmacknem record a ono mi nahraje mono stopu tam kde chcem potom si ju upravim nahrajem dasliu a dalsiu . urobim si bicie basu a potom to vsetko dam na cd a urobim si demo album lebo niekedy som to robil tak ze do line in som mal pichnutu gitaru cez zoozm 505 ale tak to nie velmi zvuk bol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rockin



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Krompachy

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:14 pm    Předmět: jednosucho Citovat

Jednoducho cubase mi neberie zvuk co aplitube robi, kde je probblem prodim poradte mi dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Pokud ASIO4ALL funguje v Amplitube, musí fungovat i v Cubase.
citace:
not connected
a
citace:
reatleck ac 97 sa nepodarilo otvorit
naznačují, že problém je v tom, že nějaká aplikace má již tento ASIO driver otevřený a používá ho. Cubase ho tím pádem otevřít nemůže. Nemáš náhodou puštěný Amplitube nebo něco jiného před spuštěním Cubase?
Se zvukovou kartou může přes ASIO driver v danou chvíli komunikovat pouze jedna aplikace, ostatní musí hrát jejím prostřednictvím - coby plugin nebo rewire slave a podobně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com