Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

rozdíl mezi Essential4 a SE3

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
venach



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 9:37 pm    Předmět: rozdíl mezi Essential4 a SE3 Citovat

Ahoj, chtěl jsem vás někoho poprosit, jestli byste mi mohli poradit, nebo říct svoje zkušenosti s Cubase Essential4, nebo SE3? Chtěl bych si něco koupit, ale nevím, co je mezi nima za rozdíl. Na disku stojí stejně. Prosím o radu, díky Venach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 10:33 am    Předmět: Citovat

Cubase Essential 4 je vlastně novou verzí SE3, jako Cubase 4 je novou verzí a nástupcem SX3 a Cubase Studio 4 novou verzí Cubase SL3. Vydáním Cubase Essential 4 se stává Cubase SE3 zastaralou a pomalu se přestane prodávat.

Toto je seznam novinek v Essential 4 oproti SE3: http://steinberg.net/1592_1.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
venach



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

Ok, díky za srozumitelný vysvětlení. Venach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
djgoro



Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 6:24 pm    Předmět: Registrace a dotaz Citovat

Jak je to s registrací Cubase Ess,chtěl bych pořídit jen upgrade z Cubase SE3,nemám totiž přístup na internet z toho počítače kde mám Cubase.
Dále se chci zeptat jestli má pro mne upgrade vůbeccenu.Jsem se stávajícím,spokojen.A mám velikou knihovnu zvuků i dobré kytarové efekty,takže nový kytarový procesor a Halion one pro mne není nezbytný.Jen bych uvítal lepší editaci bicích partů v midi stopách,což by nová verze měla mít.A lepší práci se smyčkami.
Je někde ke stažení demo pro vyzkoušení abych si to před koupí zkusil?Nejčastěji nahrávám přes virtuální instrumenty a mikrofon.Zkuste mi dát nějaké info,díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Nahrání upgrade licence do klíče se dá udělat na libovolném počítači připojeném k internetu, stačí na něm nainstalovat Syncrosoft License Control Center, Cubase tam být nemusí.

Seznam nových funkcí asi znáš: http://steinberg.net/1592+M52087573ab0.html
Je toho dost, nevím zrovna co z toho vypíchnout. Za ty peníze mi to nepřijde špatné, ale každý má jiné potřeby... Zkus když tak nějaký dotaz ke konkrétní funkci...

Bohužel, politika Steinberga okolo demo verzí je dost záhadná. V tuto chvíli je oficiální situace taková, že demo verze prostě není. Svého času se objevilo pár demo verzí SX3 přiložených k Steinberg VST instrumentům. Ty fungovaly jako normální Syncrosoft licence na usb klíč, akorát byly časově omezené. Proč takovéto licence nejsou k dispozici nyní, pro čtyřkovou řadu Cubase, a proč nejsou normálně ke stažení, s tím, že se dá demo licence nahrát do konkrétního klíče jen jednou, to opravdu nechápu... Asi jde, jak jinak, o peníze. Steinberg za všechno kolem licencí určitě platí poplatky Syncrosoftu... Ale to už je jen moje spekulace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com