Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problém s Cubase 4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daniel77



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 11:22 am    Předmět: problém s Cubase 4 Citovat

zdravím,mám cubase 4 + 0/I m-audio fw 1814, jde o to že pokud jsem měl pc,tak to padalo jak mohlo,při nahrávání spadlo,nebo při otvírání plug-inů,pak přestal fw přehrávat,vše jako fungovalo,tak bez zvuku....nebo napsalo,že cubase ukončil program....
koupil jsem mac pro ,kterej má OSX 10.4.11 ,dělá to samý,mám nastaveno v preference fw 1814,ve vst connection mám nastaveny in/out ,všechno,běží...pak začnu nahrávat přes stereo in L/R ,nahrávám do 2 monostop nastaveno na stopy L a R ,napíše to too many track to recording,to samý dělá i pokud nahrávám současně se stereo vstupem i in vstup pro nástroj.....nebo,při vpisování hodnot do třeba limiteru zamrzne všechno...musím 5 sekund podržet power na tvrdej restart nevím,chci to přívézt do media port k načtení chybových hlášek
mám dojem,že je to tím m-audiem,který je s cubasem zřejmě nekompatibilní,ikdyž mi to vyvrátíte...ale ten FW 1814 má jeden fw vstup odpálen,tak jestli s tím koncákem neshořelo něco dál?!!!
rád bych ted koupil něco co mi spadne jednou za uherskej rok..,.bud převodník,nebo vrátím cubase...a koupím pro tools,nebo nevim,je to třetí pc tendle apple,ani nebudu řikat že to chci funkčně vyřešit,ten mac stál jako ty dvě pc dohromady Smile tak macka s dvouma dvoujádrovejma procesorama bych chtěl zachovat,lepší už nelze Smile
děkuju za případnou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 5:45 pm    Předmět: Citovat

Zdravím. Myslím, že bude lepší se na to kouknout u nás. Není tam náhodou do systému doinstalovaná čeština?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
daniel77



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 8:08 am    Předmět: .. Citovat

Čestinu jsem tam právě vůbec necpal,jelikož jsem se na to ptal a nebylo,kvůli nekorektnosti funkčnosti s češtinou doporučeno,nevím spíš jsem si,jelikož jest to OSX 10.4.11,nainstaloval poslední verzi ovladačů,které pro fw 1814 bylo k dispozici,ale jen pro 10.4.10,já vlastně ani nemohl najít cd originální,žena uklízela,tak jsem právě stáhl ovladač z m-audia...už jsem ho našel,ale nejlepší bude to k vám přivézt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com