Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plugin nebo SW pro záznam hlasu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prtkeros



Založen: 4.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:38 pm    Předmět: Plugin nebo SW pro záznam hlasu Citovat

Ahoj,

pracuji v Cubase. Chtěl jsem se zeptat zda mi někdo doporučíte nějaký plugin nebo program, který by komunikoval s Cubase a zaznamenával hlas přes mikrofon. Mám kondenzátorový Joemeek JM47, který má krásně čistý zvuk, ale s použitím pluginu "Guitar rig 2" mi přijde hlas lehce zefektovaný i když vypnu všechny efekty.

Existuje něco podobného ale přímo pro hlas? Něco čím bych nahrál pohodlně jak krásně čistý hlas nebo naopak zefektovaný?

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kimi9



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 11:04 pm    Předmět: Re: Plugin nebo SW pro záznam hlasu Citovat

Prtkeros napsal:
...plugin nebo program, který by komunikoval s Cubase a zaznamenával hlas přes mikrofon. Mám kondenzátorový Joemeek JM47, který má krásně čistý zvuk, ale s použitím pluginu "Guitar rig 2" mi přijde hlas lehce zefektovaný i když vypnu všechny efekty.

Existuje něco podobného ale přímo pro hlas? Něco čím bych nahrál pohodlně jak krásně čistý hlas nebo naopak zefektovaný?

Díky.


Nechápu přesně dotaz...Question
Je to asi dost špatně formulované... žádnej plugin nezaznamenává hlas, to dělá přeci přímo Cubase Razz. Pokud chceš přímo VST pluginy určené k efektování hlasu, tak něco dělá Antares a Celemony (Melodyne) tuším.
Dále znám jen HW efekty... Jinak jsou signálové procesory které upravují dynamiku (compressor de-esser - na hlas, limiter, gate, EQ atd... a efekty či modulace jako reverb, chorus, delay... Tyhle FX většinou nejsou specifikovány pro to nebo to...
Tebou poižitá NI Guitar Rig je opravdu spíše pro kytaru nebo basu a na hlase se nehodí, pakliže nechceš experimentovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com