Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase4 a video

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martas



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:25 am    Předmět: Cubase4 a video Citovat

Dobry den,
potrebuju prosim, prosim, poradit... Kdyz importuju do Cubase4.1 video, tak po naimportovani mi Cubase4.1 spadne. Zkousel jsem format quicktime a mp4. V Cubase 4.0 a Cubase SX2 to jde bez problemu. Mam OSX...Nevite nekdo, v cem muze byt problem?? Nebo je to problem updatu??
P. S. Mam G4, zkouseli jsme to u kolegy taky na G4 i na G5. Fungovalo to jen na G5. Oba mame system 10.4.11
Predem diky za radu...
Martin[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Stejný problém jsem se snažil nějak řešit na jednom MacBooku (Intel). Cubase 4.1 padá, a to nejen při samotném importu videa, ale i při otevírání projektu, do kterého už bylo video naimportováno dříve. Neděje se to úplně pokaždé, ale nepříjemně často. Cubase SX3 na tom samém stroji při stejných operacích nespadne ani jednou.

Myslím si, že je to skutečně jeden z mnoha problémů ve verzi 4.1. Ovšem jeho oficiální potvrzení ze strany Steinberga jsem ještě neviděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Martas



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

Dekuji Vam za odpoved. To jsem si bohuzel myslel. Snad s tim Steinberg neco udela... Zkusim je na to taky upozornit.
Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com