Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MIDI stopy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanko12



Založen: 2.12.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 8:20 pm    Předmět: MIDI stopy Citovat

Potreboval by som poradiť. Doteraz som robil v SONARE a rozhodol som sa vyskúšať CUBASE. Keď hotovú midi skladbu vložím do projektu, tak sa mi celá skladba uloží do jednej stopy a nedá sa s piesňou nič robiť. Možno to robím zle. Import midi. V Sonare to robím tak že (Open), označím midi súbor a mám to tam. V Cubase mi to tak nefunguje. Ďakujem za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ono záleží na typu toho importovaného MIDI souboru.

Type 0 může obsahovat jen jednu MIDI stopu. Cubase takový MIDI soubor naimportuje do jedné jediné stopy.

Type 1 může obsahovat stop mnoho a Cubase takový MIDI soubor také naimportuje do několika nezávislých stop.

Máš-li MIDI soubory typu 0 a chceš-li po naimportování mít noty rozdělené do různých stop podle MIDI kanálů, použij MIDI->Dissolve Part a tam zvol Separate Channels. Je to hned, Cubase vybraný MIDI part rozdělí do stop podle kanálů. Druhá možná volba Dissolve dialogu Separate Pitches se zase může hodit pro rozdělení not bicích do různých stop podle typu úderu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com