Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

**** Cubase 3.1 SX Problem - nechce fungovat ****

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NAB



Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 4:06 pm    Předmět: **** Cubase 3.1 SX Problem - nechce fungovat **** Citovat

Ahoj skladaci, potreboval bych pomoci s nasledujicim problemem.

Mam Cubase 3.1 SX, je to asi mesic co jsem s tim zacal, vse fungovalo ok, pridaval jsem nove VST...v pohode. Az jednoho dne to zacalo hazet jednu chybu - neco ve smyslu:

"Problem occured, please try to save your project under a different name and restart program atd atd."

...nicmene se s tim dalo porad pracovat. Pocitac jsem preinstaloval - format disku a novy OS (takze v registrech nic nezustalo, nezustaly ani registry Smile ). Kdyz jsem Cubase nainstaloval znova a dal tam jen par VST ( se kterymi mi to pred reinstalaci chodilo bez problemu a bez chyb) a najednou to zacalo hazet tuto chybu pri startu i v prubehu prace s programem. Nasledne cely Cubase tuhne a musi se ukoncit. Jeste podotykam, ze kdyz tato chyba vyskoci na zacatku tak do Cubase se dostanu, ale jakmile chci napr. otevrit nejaky rozpracovany projekt .. tak vyskoci tato chyba konec.

Hardware ani jine zasadni nastaveni jsem v PC nemenil, takze tohle bych vyloucil.

Dale jsem zkousel prejmenovat adresar s VST (tuto radu jsem nasel na foru) a zkusil jestli neni problem ve VST a - zrejme neni.

Pote jsem zkusil opet zformatovat cely disk, dat novy OS, ale situace se opakovala.

Nemuzu zacit ani novou praci v Cubase, ani otevrit projekty, ktere mam rozpracovane Sad.

Jestli mate nekdo radu jak z toho ven, budu vam velmi vdecny.

Diky.
Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

Podrobné informace o takovýchto chybách se zapisují do souboru C:\Program Files\Steinberg\Cubase SX 3\Cubasesx3.LOG
Možná by z něj mohlo jít něco vyčíst...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
carolco



Založen: 24.2.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 1:04 pm    Předmět: Citovat

jaká verze cubase to přesně je? případně č je to release?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Zůstaňme prosím u toho, že se jedná o release firmy Steinberg Media Technologies GmbH. Problémy způsobené hardwarovým klíčem či jeho absencí doporučuji řešit s místním distributorem firmy Steinberg. Díky za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
carco



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 10:59 pm    Předmět: Citovat

mal som podobne problemy. Pomohla mi aktualizacia driveru na synchrosoft, ktory bol zle napisany
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NAB



Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

carco napsal:
mal som podobne problemy. Pomohla mi aktualizacia driveru na synchrosoft, ktory bol zle napisany



No... Cubase mi proste na mym pocitaci rozchodit nesel, takze jsem musel prejit na Nuendo. A uz bez problemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonno



Založen: 26.3.2006
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Už tomu rozumím. Ty sis koupil Cubase, a když ti nešlapal, tak sis dokoupil ještě Nuendo.... a teď jsi spokojený.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com