Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

české manuály k SX

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mmmim



Založen: 31.10.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: czech

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 2:52 pm    Předmět: české manuály k SX Citovat

...mám jeden český manuál k SX,ale teď vyšel nový u ,,DISK".Neznáte ho někdo?Je obsáhlejší nebo praktičtější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dysmusax



Založen: 19.10.2004
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 5:21 pm    Předmět: Citovat

já mám "CUBASE SX - Podrobný průvodce začínajícího i pokročilého uživatele" od Mediaport a zatím jsem tam našel vše co jsem hledal. Akorát cena je trochu přehnaná, s dobírkou za 795, čili 1 stránka za korunu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kytaracek



Založen: 2.11.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2004 7:20 pm    Předmět: Citovat

Shocked Pozor ale, tyhle manuály jsou pro CUBASE SX 1, takže k SX 2 a SX 3 jsou v celku k ničemu!
_________________
MIDImaker, YAMAHA and CUBASE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mmmim



Založen: 31.10.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: czech

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2004 1:22 am    Předmět: manuál...děkuji za reakci Citovat

Já mám také manuál od Mediaportu,když jsem si ho přednecelým rokem pořizoval,95% z něj jsem už znal.Ale za těch 5% se ty prachy za manuál vyplatili a byl jsem spokojený.Nevěděl jsem o některých funkcích-možnostech,tak jsem to ani neřešil.Dnes už se bez nich neobejdu.Už dlouho zkouším SX2,je skvělej.Mám zatím VST,ale když vidíte jaké jsou to ,,BICHLE" ty originál manuály,tak musí bejt jasný kolik toho v těch našich chybí.Osobně bych uvítal doslovný , vyčerpávající překlad . Umím sotva česky Smile) . Toho se asi jen tak nedočkám ,a tak jsem se ptal , zda-li není v manuálu od ,,disku" nějakých dalších JINÝCH 5% !??? Muzice zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kytaracek



Založen: 2.11.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2004 11:10 pm    Předmět: Re: manuál...děkuji za reakci Citovat

Manuál na SX2 se připravuje (pravděpodobně, zatím to není jisté) Twisted Evil
_________________
MIDImaker, YAMAHA and CUBASE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2004 9:36 pm    Předmět: 2 Kytaracek Citovat

Mno - neřekl bych, že je ten manuál pro SX2/3 vcelku k ničemu, protože styl práce se vzhledem k SX1 nezměnil - přibyly nové věci, to je hlavní. Není moc k použití vzhledem k řadě VST Wink ale s tvojím tvrzením moc nesouhlasím....

p.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2004 9:38 pm    Předmět: Citovat

dysmusax napsal:
já mám "CUBASE SX - Podrobný průvodce začínajícího i pokročilého uživatele" od Mediaport a zatím jsem tam našel vše co jsem hledal. Akorát cena je trochu přehnaná, s dobírkou za 795, čili 1 stránka za korunu.


A zkoušel sis někdy podobný výpočet udělat u jakékoli odborné literatury - tedy příkladně z produkce Grada nebo podobné? Všude to vychází víceméně 1Kč za stránku....... Cool

p.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nexu23



Založen: 4.3.2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:18 pm    Předmět: Citovat

plz shanim cz manual na cubase sx 1.3 .doc nebo .pdf ..da se nekde stahnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JJ



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 3:10 pm    Předmět: Manuál a pdf/doc Citovat

Je pouze tištěná verze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com