Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VST Instruments - nahravani

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ticka



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 3:20 pm    Předmět: VST Instruments - nahravani Citovat

Ahoj, jsem tak trochu zacatecnik v Cubase a nedari se mi nahrat jakykoliv VST instrument.
Kdyz otevru jakykoliv instrument, v cubase se vytvori slozka s VST instruments - v mem pripade treba "Polysix". kdyz na instrument "hraju" indikaor zobrazuje, ze zvuk z nej jde, ale nedokazu ho nahrat do zadne audio stopy - vzdy kzdyt stisknu rec, tak se nahraje jen prazdna stopa jen s nepatrnym sumem. Zkousel jsem hledat pomoc v tutorialech, ale bohuzel jsem nic nenasel - dokazete pomoct?

Mam obyc AC97 zvukovku, ale myslim, ze by to mohlo jit nejak rozchodit, jen nevim jak. Mam ASIO4ALL driver. Pls help Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

Export->Audio Mixdown
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ticka



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

PK napsal:
Export->Audio Mixdown


Dobry den,

diky za zpravu. Zkousel jsem to, ale pres audio mixdown se mi vytvori jen soubor, ve kterem je par sekund sumu. Jinak od te doby co jsem vznesl dotaz -aniz bych cokoliv udelal- to najednou chvili fungovalo. U nove vytvorene stopy se mi po zahrani na intrument indikoval zvuk, ktery sel ihnet nahrat a vse bylo OK. Te uz to ale zase nejde - vubec nevim cim to je. Vsiml jsem si ze na "Transport panelu" v oblasti Audio Activity se indikuje pritomnost jak vystupu - kdyz neco hraje, tak ale i vstupu, ktery se rovnal vystupu- to bude zrejme jadro pudla. Prosel jsem Mixer uplne celej, ale za boha se mi to tam nedari znova nastavit. Nejde mi tedy o Export do souboru ale o prime nahrani instrumentu do Cubase audio stopy.

Pokud mate jeste naladu, prosim o pomooooooooc Smile
predem diky, T.[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

U Audio Mixdownu je potřeba nastavit levý a pravý lokátor.

Audio stopa nahraje to, co leze ze zvukovky do nahrávacího kanálu, který je nastaven jako vstup dané stopy. U běžných on-board zvukovek je k dispozici pro záznam pouze jeden stereo kanál. U tohoto kanálu se ale dá přepínat, jaký zdroj do něj má být připojen, jeden z několika možných vstupů - line in, microphone in, CD in a tak. Jedním z možných zdrojů pro záznam bývá také stereo mix - nikoli nějaký externí vstup do zvukovky, ale přímo to, co hraje na jejím výstupu. Přepínání zdrojů pro nahrávací kanál je potřeba dělat v mixážním pultu/ovládacím softwaru dané zvukovky, nikde v Cubase to nejde najít, ta k tomu vůbec nemá přístup - je to interní věcí zvukovky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ticka



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

PK napsal:
U Audio Mixdownu je potřeba nastavit levý a pravý lokátor.

Audio stopa nahraje to, co leze ze zvukovky do nahrávacího kanálu.....


Vubec nechapu ze me to nenapadlo - diky za radu a pomoc Very Happy

zdravim, T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST instrumenty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com