Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pomalé načítání projektu v Cubase SX1

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atoss



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 3:15 pm    Předmět: Pomalé načítání projektu v Cubase SX1 Citovat

Ahoj mám problém se stále pomalejším načítáním jednoho projektu v Cubase SX1. Před několika dny se projekt načetl během 1 sekundy a teď to trvá déle a déle (až 10 minut) a stále se to prodlužuje. Přitom projekt jsem od té doby skoro nezměnil (co se velké změny obsahu dat týče), protože se na něm učím. Je pravda, že jsem projekt už hodněkrát zavřel bez uložení a znovu otevřel, abych se mohl vrátit k určitému mezistavu. Projekt neobsahuje žádné audio ani video, jen MIDI. Čím to může být???

Díky moc za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
montek



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 1:52 pm    Předmět: Re: Pomalé načítání projektu v Cubase SX1 Citovat

Já bych si zazálohoval ty rozpracované věci a znovu nainstaloval Cubase.
Je to rychlejší , než to někde hledat. Pak bych mohl předpokládat, je-li to Cubasem nebo někde v compu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

A nezačal jsi v tom projektu používat nějaký VSTi sampler s velkými bankami náročnými na paměť? Třeba taková 1gigová banka se do 512MB paměti špatně vmačkává, zvlášť má-li ji ještě sdílet s Windows a Cubase a dalšími aplikacemi - potom se místo fyzické paměti používá virtuální paměť v podobě swap souboru na harddisku a to bych se pak těm 10ti minutám nedivil. A velké banky se natahují pomalu, i když je paměti dostatek...
Jinak bych ale podezříval nějaký problematický VST plugin.
Jaké VST(i) jsou v projektu použité?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Atoss



Založen: 18.2.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

VSTi sampler, to myslíš VST Intrumenty? - ty mám v projektu zavedené 2 (ze dvou různých bank). Jinak se projekt skládá ze 4 midi stop (z toho jedna bicí stopa) a jedné audio stopy, která je ale zatím prázdná. Jediný efekt, který mám v 1 MIDI stopě použitý je MIDI echo, jinak nic. Taky jsem si ale všiml, že má soubor.crp 5 MB (přitom normálně má projekt na začátku jen pár desítek kB), ale nevím, čím se soubor mohl takhle zvětšit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com