Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Upravovaní několika stop najednou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 11:26 am    Předmět: Upravovaní několika stop najednou Citovat

Chtěl bych, abych mohl upravovat několik stop najednou. Třeba dát všem stejný fadeout...Mohl by mi někdo prosím poradit, jak na to??Díky
Omlouvám se, jestli tady tato otázka už byla zodpovězena, ale já jsem ji v tématech nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Asi bych si výstup z těchto stop poslal místo na master do pomocné group stopy, kterou bych si za tím účelem vytvořil, a fade out udělal na ní pomocí křivky automatiky hlasitosti... Jde to samozřejmě řešit i jinými způsoby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kuba



Založen: 2.6.2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Díky, zkusím to. Kdybys věděl ještě o těch dalších způsobech, tak to sem prosím taky napiš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Na úrovni eventů:
Když vybereš více eventů současně pomocí shift+click, můžeš měnit fade in/out a volume handle u všech najednou.
Na úrovni stop:
Křivky automatiky (i jejich části) lze kopírovat mezi stopami.

Pokud mám více stop, které chci prohnat stejnými inserty a/nebo na nich mít stejný průběh křivek automatiky (např. volume), použiju kvůli snadnosti budoucích změn groupu - změním to na grupě a je to, kdyby to bylo zvlášť na jednotlivých stopách, musel bych po každé změně provádět spoustu copy/paste operací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com