Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase AI5 přiložený k HW od Yamahy - problém s eLicenserem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elektronek.cz



Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 10:58 pm    Předmět: Cubase AI5 přiložený k HW od Yamahy - problém s eLicenserem Citovat

Dobrý den,
zakoupil jsem mixpult Yamaha MG166CX-USB u kterého byl přiložen software na DVD disku Cubase AI5. při instalaci jsem postupoval podle postupu co je v návodu v PDF an DVD ovšem skončil jsem na tom, že produkt eLicenser nezobrazí onen kód, který bych měl vložit po registraci na stránky výrobce. registrace na stránkách proběhla v pořádku, přišel aktiívační mail na zaktivování účtu na stránkách steinberg.net ale tím jsem skončil - zkoušel jsem i postup uvedený zde http://www.cubase.cz/viewtopic.php?t=859&highlight=elicenser ale bohužel bez úspěchu. OS Windows 7 32 bit ultimate, cpu intel p8600, 4gb ram a na disku hafol místa ... je můj postup instalace správný ? instalace jako taková proběhne bez chyb, eLicenser jsem stáhnul nejnovější verzi přímo z webu. Díky za případnou odpověď na vyřešení mého problému, s pozdravem a přáním hodně zdraví do nového roku Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
v aplikaci eLCC tedy nemáte žádný klíč? Nebo tam nějaký je? Cubase AI5 máte nainstalovanou? Můžete jí zkusit spustit?

Kód pro eLCC se vytvoří teprve až v okamžiku, kdy je nainstalovaná nějaká aplikace od Steinbeg (nebo jiného výrobce, který tento klíč také využívá). Pokud není nainstalovaná žádná aplikace, pouze eLCC, nezobrazí se žádný klíč.

Pokud je vše tak, jak má být a stejně se nezobrazí klíč, evidentně nějaká jiná aplikace zabránila tomu, aby se klíč vytvořil (to bývají různé antiviry, čističe registrů a podobné). Pak by se to muselo řešit přímo se Steinberg, je tam na to postup, musí se to řešit přímo v RegEdit.

Můžete pro jistotu poslat screenshot eLCC?
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elektronek.cz



Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 11:09 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověď, na adrese http://www.elektronek.cz/cubase/ máte přiložené screenshoty které Vám snad napoví, kde by mohla být chyba. Antivir momentálně nemám žádný a nepoužívám ani žádné čistící nástroje pro registry, zkoušel jsem i vypnutý windowsovský firewall, ale stav je stále stejný. ještě jen poznamenám, že eLicenser který je vidno instalován podle prvního scrennshotu později než Cubase je stažená nejnovější verze, ta která byla na DVD zároveň s Cubase při spuštění vyhazovala chybu ale bez odpovídajícího textu s popisem chyby, jen 3 otazníky.

s pozdravem Martin Blaha

P.S. - 13:12 - program jsem odinstaloval a znova nainstaloval a při instalaci se objevila chyba viz obrázek NEW-instalace-error
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1185
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 1:57 pm    Předmět: :-) Citovat

Mno zatím mi to přijde jako přes kopírák s tím provázaným vlákněm (byť jsi k tomu napsal, že tamnější řešení nezabralo).

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:08 am    Předmět: Citovat

elektronek.cz napsal:

P.S. - 13:12 - program jsem odinstaloval a znova nainstaloval a při instalaci se objevila chyba viz obrázek NEW-instalace-error


Zdravím,
tak teď už to opravdu je velice podobné tomu vláknu, na jaké jste odkazoval.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elektronek.cz



Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 11:52 am    Předmět: VYŘEŠENO Citovat

Dobrý den,
na základe rady uživatele MAJ se mi podařilo zprovoznit eLicenser tak, aby poskytnul číslo pro aktivaci. Řešením bylo stáhnout program http://support.steinberg.de/eLC/eLC_Installation_Helper.exe který na rozdíl od eLicenseru jak na instalačním DVD tak toho nejnovějšího z webu funguje správně. Díky moc za Vaše odpovědi. s pozdravem Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com