Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase 6 na více počítačích

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johnny



Založen: 3.11.2011
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 6:34 pm    Předmět: Cubase 6 na více počítačích Citovat

Dobrý den, našel by se nějaký dobrodinec, který poradí? Potřebuji používat cubase 6 na počítači a na notebooku, když jdeme do zkušebny, ale na notebooku se mi to nedaří rozběhnout. přitom mám zapojený usb klíč. píše to jsem klíč již použil...pochybuju, že bych mohl software používat jen na jednom compu. chápu, že to nejde najednou. nevíte někdo jak na to, abych to dostal i na notas? Rolling Eyes Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 7:02 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
pokud jde o skutečně "velkou" Cubase 5 nebo Cubase 6 Artist, tam není jiná možnost, než licenci uložit na klíč. Takže tam to jde na 100%. Pokud jde o nějakou nižší verzi Cubase, i tyto licence lze přenést na USB klíč a použít na větším počtu počítačů.

Máte na tom notebooku Windows 7? Máte poslední update aplikace eLicenser Control Center? Jak přesně zní (vypadá) ty chybová hláška?
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com