Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase 4-nastavení

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 1:44 am    Předmět: Cubase 4-nastavení Citovat

Zdravím,
zakoupil jsem si Cubase 4 + Motu 828 mkII a potřeboval bych poradit s některými funkcemi.
1) Při nahrávání a součastně přehrávání stopy (playbackové) se mi automaticky vypne zvuk playbackové stopy. Lze to kromě letmých střihů vyřešit jinak nebo to Cubase 4 neumí?
2) Při otevření jakékoliv plug-iny mi nefunguje Preview (nastavení).
3) Lze nastavit kurzor tak, že při kliknutí na jakémkoliv místě projektu se mi označí kurzor. Nebo opět pouze na liště nebo na čisté ploše?
4) Umožňuje možnost nastavit fader tak, že se mi bude posouvat např. o 1dB pravidelně?

Děkuji moc...
Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 7:02 pm    Předmět: Citovat

1. nahrávej do jiné stopy, než ze které hraje playback
2. nefunguje? tady funguje. takže se asi jedná o nedorozumění. jak by podle tebe měl fungovat? je-li zapnuto autopreview, plugin okamžitě načítá nastavení parametrů při kliknutí na preset v seznamu a je-li přitom spuštěn playback nebo zapnutý monitoring vstupu dané stopy (a vstupuje-li tedy do pluginu nějaký zvuk) je efekt slyšet na výstupu...
3. myslíš nastavení playback kurzoru kliknutím? pokud je mi známo, tak opravdu pouze kliknutím v liště časové osy nebo v prázdném místě projektu (je-li v preferences->transport zapnuto 'Locate cursor when clicked in empty space')
4. pokud je mi známo, tak ne. control click nastavuje 0db.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Honza



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 1:28 am    Předmět: Citovat

Díky za odpověd. S tím nahráváním do volné stopy se to dá, pokud nahráváš jeden kanál, ale pak nastává zbytečný chaos pokud nahráváš cca 10 stop součastně. Pak to vidím jedině na letmý střih.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com