Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pracujete s Cubase na PC nebo na Mac?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mmdi



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2006 1:47 am    Předmět: Pracujete s Cubase na PC nebo na Mac? Citovat

Prosím, napište sem své zkušenosti se systémem, na kterým pracujete s Cubase SX.
Už hodně dlouho dělám na pc (1 - stolní P4 2.8 Ghz 512 RAM, 2 - notebook 2.0Ghz Centrino, 1GB RAM) a sem tam mi to vytuhne (asi nejsem jediný)
a někdy je to fakt pakárna. Když si takhle občas povídám s "Mekařema" - většinou ortodoxníma Protoolákama, tak mi neustále tvrdí, že jim to vůbec nepadá, všechno funguje jak má atd.... A tak mne tak napadla otázka: Mám uvažovat o G5? Jaké máte zkušenosti vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik96



Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 04, 2006 4:01 pm    Předmět: Citovat

Cubase SX 2.2.0 build 35 na ntb P4, 2.5 GHz 512RAM, winXP sp2 ... a za posledni pulrok zadne vytuhnuti ..
kazdopadne bych rekl, ze srovnavat to s G5 je nemozne .. spise usmevne .. od "Mekaru" posloucham to same co vy Wink

akorat pro me osobne je z financnich duvodu prechod na maca zatim nemozny Sad

dalsi vec je, jak se macy a protooly poperou s novymi intely, ktere do nich ted apple montuje ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mmdi



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2006 4:51 am    Předmět: Citovat

Souhlasim, že finančně je G5 trochu jinde, bylo to myšleno spíš jako výkonostně. Co jsem četl recenze na intely v Macu, tak zajímavé povídání o tom je třeba tady: http://www.mujmac.cz/art/hw/imac-core-duo-intel-mac.html

Dík za příšpěvěk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 6:23 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
používám Mac a PC a Mac rozhodně vede! Doporučuji! Wink A nejsem ortodoxní Macař, naopak jsem vyrostl na PC.

MAJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com