Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PROPOJENI CREATIVE BLASTERKEY A ZVUKOVKY DELTA 1010LT

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kufykiller



Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 4:49 pm    Předmět: PROPOJENI CREATIVE BLASTERKEY A ZVUKOVKY DELTA 1010LT Citovat

AHOJ LIDI....

Mam takovej problem a to ze nemuzu rozchodit zvuk z techto midi klaves \creative blaster key\ prez zvukovku M audio delta 1010 lt...
Moje predstava je ze chci hrat sintenzator kterej mam v cubase jako vsti primo prez tyto midi klavesy a samozrejme ho i editovat..zkousel jsem nastaveni midi portu,ale nic se nedelo..abych se priznal,moc toho o nastaveni techto portu nevim a to jak o nastaveni techto portu na zvukovce i v cubase... poradite mi nekdo pleas??

Na klavesach jsou tyto porty- midi out ( ten pouzivam) a pak jeste dva porty-1.Gameport a 2.Midi port

z MIDI OUT na klavesach to mam zapojene do zvukovky MIDI OUT,coz mi pripada divny(mozna se pletu,ale co potrebuju ze zvukovky vest do klaves za midi signal...proc???),jenze kdyz to zapojim do zvukovky do MIDI IN,nesviti mi napajeni u klaves(tyto klavesy jsou napajeny prez Midi kabel)....

poradi mi nekdo??? budu moc rad,uz se s tim peru dva dny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmdi



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 10:06 pm    Předmět: Re: PROPOJENI CREATIVE BLASTERKEY A ZVUKOVKY DELTA 1010LT Citovat

kufykiller napsal:


co potrebuju ze zvukovky vest do klaves za midi signal...proc???


To je pro pripad, kdyby jsi chtel, aby pocitac hral pres midi nejake zvuky v tech klavesach, nicmene z principu musis mit na jedne strane OUT a na druhe IN. Nemaj ty klavesy adapter? Jestli jo, koupil bych adapter a musi to chodit. Jestli ne, zkusil bych zapojit obe cesty najednou - z klaves do pc a naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt prosinec 07, 2006 6:00 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
máte špatné zapojení. Z MIDI OUT na klávesách musí být kabel zapojen do MIDI IN na zvukové kartě. To takto stačí. Na klávesách pak hrajete a signál jede do Cubase. Pkud v Cubase nastavíte nějaký VSTi instrument, je potřeba pak na MIDI stopě zvolit jako výstup (tedy MIDI OUT) právě tento VSTi nástroj. Data směřují z klaviatury přes Cubase (kam se data mohou zaznamenat) do VSTi nástroje.

Nemá moc smysl zapojovat ze zvukové karty MIDI OUT do MIDI IN klaviatury. To by mělo smysl pouze, že by ta klaviatura uměla generovat zvuk, což evidentně neumí.

MAJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com