Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase 4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Kriz



Založen: 6.11.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 5:24 pm    Předmět: Cubase 4 Citovat

Ahoj všichni Smile

Mám jeden takový problém.Nevím jestli v nové Cubase 4, existuje jako v těch předešlých Rewire do Reasonu. V nové Cubase 4 na IntelMacu, jsem ho nenašel, tak nevím jesli je to problém jenom nových IntelMaců a nebo jesli tam opravdu ten Rewire není.

Díky všem za snahu a odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 8:38 pm    Předmět: ReWire Citovat

Mám bohužel na Intel Macu stejný problém. Ale na PC i na Mac PowerPC mi ReWire chodí. Navíc mám s Intelem ještě ten problém, že mi tam nechodí spousta dalších plug-inů od Steinbergu - například HALion One ano, ale nikoliv Symphonic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 5:17 pm    Předmět: Citovat

Na IntelMacu musíte mít nainstalován Reason verze 3.0.5 (nebo novější, až bude). Pokud máte verzi starší, může vám sice Reason sám o sobě chodit, ale pak je to PPC kód spuštěný pod emulací Rosetta, a ten se nebude kamarádit s nativní Intel aplikací jako je Cubase 4.

Totéž platí o VST(i) pluginech - potřebujete nativní Intel verze, jinak se vám v Cubase 4 neobjeví.
Žádné Steinberg pluginy (kromě těch, které jsou součástí Cubase 4) nejsou zatím IntelMac kompatibilní.
Viz http://knowledgebase.steinberg.de/94_1.html
citace:
With the release of Cubase 4/Cubase Studio 4 Steinberg offers the first Universal Binary products to run on the Intel based Macintosh systems. All other current Steinberg applications do not run satisfactorily on Apples new Intel based Macintosh hardware because Universal Binary versions for those products have not been released so far.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 2:30 pm    Předmět: Citovat

Díky MOC, to je velmi zajímavá a důležitá informace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com