Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prblém s cubase 3 sx prosím poraďte mi....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ASSASIN



Založen: 23.9.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so září 23, 2006 1:07 pm    Předmět: Prblém s cubase 3 sx prosím poraďte mi.... Citovat

pořebuju poradit s tímto problémem:...Nastavim si na vstup vst plugin dokonce jsem ho i rozchodil ale kdyz dam nahravani...tak se mi vzdycky nahraje jenom cista kytara..no a ja potrebuju aby se mi nahralo to co slysim..jestli nekdo znáte odpověd na můj problém zanechte vzkaz nebo napište na icq:208-271-270 děkui moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mmdi



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 10:50 am    Předmět: Citovat

Jestli se ti během nahrávání nenahraje, tak ho zkus dát na output stopy, které nahráváš a určite by to mělo fungovat. Je to i lepší z praktickych důvodů, když by jsi to chtěl upravit, tak nemusíš nahrávat znovu, ale jenom změníš parametry vst pluginu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 10:04 am    Předmět: 2 ASSASIN Citovat

Nenahraješ to co slyšíš - Cubase nahrává ze vstupu zvukovky, ale plug-iny jsou až za ním! Takže poslech efektovaného signálu ano, ale nahrává se jen vstupní (zde: čistý) signál. Ale pokud následně uděláš render, tak výsledný audio soubor již bude efektovaný.

Jak správně podotkl "mmdi", pokud bys nahrával "hotovou" barvu zvuku, jediná možnost podstatné změny by byla nové natočení - takhle si můžeš s nastavením efektu ještě libovolně pohrávat.

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com