Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Apple Macbook Pro 17 vs Cubase 4

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Počítače pro digitální zpracování zvuku
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dr.placid



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 4:32 pm    Předmět: Apple Macbook Pro 17 vs Cubase 4 Citovat

Ahoj Kjůbejzáci,

v poslední době zvažuji koupi Macbook Pro 17" 2,8 GHz a tak mě zajímá, zda máte někdo zkušenosti s nahráváním hudby právě na noteboocích od Apple? Cubase 4 mám již rok zakoupenou a dodnes ji využívám. Předpokládám, že bude fungovat stejně i na Apple, navíc jsem na tento SW zvyklý, tak není důvod měnit.

Audio interface chci upgradeovat z M-audio FW410 na ProFire 2626. Mám dobrou zkušenost s latencí, která dosahuje při 256 samples buffer size 7,8 ms, dokonce se mohu dostat až na 3,6 ms při snížení bufferu. Myslíte si, že M-audio ProFire 26262 je dobrá volba? Nikde jsem nenašel číselný údaj o latenci tohoto audio interface, poradíte někdo?!?!?!

Uvítám jakékoliv vaše zkušenosti, rady a tipy....

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

MacBook Pro je pro Cubase naprosto v pohodě, doporučuji.
ProFire 2626 má o dost lepší převodníky a předzesilovače než FW410.
Na jak nízkou latenci se můžeš dostat (bez výpadků zvuku) závisí na náročnosti konkrétního projektu, buffer 256 samplů by ale měl fungovat téměř za všech okolností bez problému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dr.placid



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:46 pm    Předmět: Volba HDD pro Apple Macbook Pro 17" Citovat

Ahoj ještě jednou,

řeším problém, zda zvolit továrně dodávaný HDD do Maca s 5400 ot., či si objednat příplatkový se 7200 ot. - četl jsem nějaké diskuze, ale většina lidí straší u výkonější varianty také zvýšenými vibracemi. Pravdou je, že reedice tohoto Mac vyšla na trhu teprve před pár měsíci, takže většina diskuzí se vztahuje ke starším modelům. Dokážete poradit? Přece jen jsem problematiky neznalý!!!

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Počítače pro digitální zpracování zvuku Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com