Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Too many tracks!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Nuendo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavlii



Založen: 13.10.2004
Příspěvky: 1184
Bydliště: Hostivice :-)

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 1:57 pm    Předmět: :-) Citovat

2PK: Mhm...v tom případě mi přijde, že mohou nastat celkem neřešitelné situace, kdy systém s DAW bude nestabilní při práci s FW zvukovkou bez ohledu na nastavenou velikost ASIO bufferu - je tak? FW buffer nebude nikde přístupný a jak já jako uživatel budu moci zjistit/potvrdit/vyloučit že daná nestabilita je/není způsobena právě tímto parametrem? Nebo je na tomhle poli ještě i jiný aspekt (automatické zvětšování/zmenšování FW bufferu - v závislosti ale na čem?? apod....).

Vzhledem k možnému blížícímu se upgrade zvukovky si začínám technická pozadí zjišťovat v dostatečném předstihu - jinak můj aktuální favorit je právě Saffire 56, jsem holt zhýčkaný možnostmi velice dobrého HW Laughing

P.
_________________

www.studiokappka.cz
606 709 340
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
haxna



Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

Se Saffire 26 jsem velmi spokojený a řekl bych, že Liquid Saffire bude to samé s drobnými vylepšeními. Třeba způsob zapínání fantomu a master output oddělený od direct outputů by pro mě byly šikovnější. Na druhou stranu, rozměr 2U je z hlediska mého kočovného způsobu nahrávání nevýhoda.
Pohrál jsem si nastavením bufferu. FW buffer se dá nastavit na max 20 ms (předtím měl hodnotu 2 ms) a ASIO buffer se automaticky nastavil na 40 ms. Tak doufám, že tím předejdu nějakým dalším průserům.
Za týden zas budu mít možnost to svoje zařízení pořádně prohnat, tak pokud jsou tyto moje příspěvky zde k něčemu dobré, rád se o své případné postřehy podělím.
V.N.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Nuendo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com