Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase 10 Artist upgrade eLicenser
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LUBOSH



Založen: 9.10.2017
Příspěvky: 70
Bydliště: Lázně Bohdaneč

PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2019 12:19 pm    Předmět: Citovat

Abych se přiznal musel jsem si poslední příspěvek přečíst několikrát. Nějak jsem se v těch licencích ztratil. Very Happy . Je mi divný, že by jste měl licenci na Elements a přitom nebyla vidět na MySteinberg. Napadá mě jenom, že ten free upgrade byl grace period na aktuální verzi Cubase LE/AI v době aktivace Cubase. Tudíž by jste měl verzi LE/AI a účet MySteinberg by ukazoval správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Jav



Založen: 16.10.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2019 7:22 pm    Předmět: Citovat

To chápu, už jsem do toho taky zamotanej řádně. Ano je to tak jak říkate, na Steinberg mám zaregistrovanou pouze AI / LE. Musím si asi dle předpokladu pořídit Elements 10 (kvůli správné licenci), která mě pustí k aktivaci Artists 10. Prostě mi tam chybí vereze Cubase, na kterou mám pořízený upgrade. Ano měl jsem v PC zřejmě jen grace period, ale nvěděl to a koupil potom upgrade A. 10 špatně. Chybu už známe, jde teď jen o to, jak ji správnou radou naprvait Wink? Za předpokladu, že to prodat dál nechci.

mám koupeno tohle:
Cubase Artist 10
Upgrade from Cubase Elements 10, Cubase Elements 9.5, Cubase Elements 9, Cubase Elements 8, Cubase Elements 7, Cubase Elements 6, Cubase SL 3, Cubase SL 2, Cubase SL, Cubase Studio 5, Cubase Studio 4

ale měl jsem mít správně asi tohle:
Cubase Artist 10
Upgrade from Cubase LE (4 or higher), Cubase AI, Cubase Essential 4/5, Sequel 2/3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUBOSH



Založen: 9.10.2017
Příspěvky: 70
Bydliště: Lázně Bohdaneč

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2019 7:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, tak snad to už rozmotáme. Wink Zřejmě opravdu bude problém vtom, že chybí verze Elements. Myslím si, že kdyby to free nebylo grace period tak by jste musel dostat aktivační kód pro tu verzi Elements. Nerad bych vám špatně poradil. Ale opravdu asi budete muset dokoupit up na verzi Elements. Crying or Very sad Škoda, že jste te nekoupil rovnou ten větší up. V té akci to bylo za dobré peníze. Takhle se to zbytečně prodraží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Jav



Založen: 16.10.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po červen 17, 2019 10:35 pm    Předmět: Citovat

Ano je to tak, kdo chtěl v akci ušetřit co nejvíc, ten teď neušetří vůbec nic Laughing Aneb dvakrát měř jednou řež. Díky za snahu a rady to rozmotat. Počkám ještě na odpověď, jestli přijde ze Steinberg a pak se plácnu přes kapsu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com