Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cubase 9,5 element stale pada

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dennis



Založen: 14.1.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 1:13 pm    Předmět: cubase 9,5 element stale pada Citovat

dobry den.pracoval som s cubase element 8 ktory som si nechal naisnstalovany a zakupil som si cubase 9,5 element a ten mi stale pada s hlaskou od microsoftu ze ked pridu na chybu daju mi vediet:o)))uz som aj preinstaloval cely cubase 9,5 a teda na treti stvrty krat ma tam pusti pracovat a trebars pri zaverecnom ulozeni projektu a vypinani cubase zas ta hlaska.vedeli by ste mi v tomto pomoct?moze to byt tym ze mam nainstalovane oba cubase aj 32 bit cubase 8 element aj 64 bit cubase 9,5 element? a este jedna otazka kupoval som si to v domnenke ze tam bude vari audio na upravu spevu.to sa nachadza len v cubase 9,5 pro? dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1954

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 2:41 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
ujistěte se prosím, že máte nainstalovanou poslední aktualizaci Cuabse Elements 9.5.10. Ujistěte se také, že máte nainsgtalované poslední aktualizace všech plug-inů (ostatních výrobců),, které používáte.

Poked budou i potom pády přetrvávat, pošlete mi prosím poslední crashdump soubory, které najdete v Documents/Steinberg/crashdumps.

Ano, VariAudio je k dispozici pouze v nejvyšším derivátu, tj. Cubase Pro.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dennis



Založen: 14.1.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 10:29 am    Předmět: Citovat

dobry dakujem za rady no prisiel mi drumagog a mam tam problemy s licencnym klucom v ilok.som v koncoch.dalo by sa o tomto pobavit cez skuromny mejl.dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1954

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2018 11:43 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
tak to bude asi spíš problém někde v tom Drumagog, než v Cuabse.

Jistě, napište mi Soukromou zprávu.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dennis



Založen: 14.1.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 5:08 pm    Předmět: Citovat

dobry den.drumagog som oficialne zakupil je nainstalovany a funguje.no stale mam problem s padanim cubase 9,5.10 element.cca na treti pokus ma pusti pracovat vtedy nespadne vzdy iba pri otvarani tracku alebo pri vypinani cubase.ulozim projekt vypnem a v tom hlaska od microsoftu.cubase 9,5.10 element mam tiez novo zakupeny a jediny iny plugin nez bol v baliku cubase je rob papen Predator 2 syntak ktory som znovu stiahol aj pre 64 bitovu verziu.na blackliste nemam ziadnu polozku.dnes som skusal preinstalovat cely cubase 9,5.10 element a teda bez uspechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1954

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 6:09 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
jak jsem psal, pošlete mi prosím Soukromou zprávu. Případně mi pošlete crashdump soubor, který naleznete v Documents/Steinberg/crashdumps.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com