Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase AI9 - mam upgradovat na Elements ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peka



Založen: 10.7.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 7:50 pm    Předmět: Cubase AI9 - mam upgradovat na Elements ? Citovat

ahoj, ježíšek mi nadělí UR22mkII, předpokládám, že verze Cubase AI, kterou stáhnu bude 9. Přemýšlím, jestli stojí zato upgradovat na Elements 9, což je pro moje účely maximum, které si umím představit, finančně i k použití. Přemýšlím i nad tím, jestli např. za rok budu moct z verze AI upgradovat na nový Elements 10 např., nebo jestli to bude možné za rok i z verze AI. Možná je tu někdo, kdo se v tom vyzná a poradí svůj názor. Počet MIDI stop i Audio mi ve verzi AI stačí, používám svoje VST pluginy, ty co jsou v Cubase nepotřebuju. díky za radu Smile Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 10:16 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
ano, Cubase AI (jakákoliv verze) lze na Cubase Elements upgradovat kdykoliv. Nemusí to nýtky nitně z 9 na 9. Může to být z AI 5 na Elements 9 a v budoucnu bude možné z AI 9 na Elements (cokoliv). Samozřejmě, pokud se nezmění politika Steinberg.

Elements verze samozřejmě obsahuje více zvuků i plug-inůV ale i funkcí. Bohužel přesný seznam rozdílů neexistuje. Nicméně jeden zásadní rozdíl je v tom, že AI verze umožňuje maximálně jen 4 plug-iny na každý kanál, zatímco Elements až 8 plug-inů na každém kanálu.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peka



Založen: 10.7.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2016 6:02 pm    Předmět: Citovat

díky za odpověď. Vypadá to, že zůstanu spokojen s AI 9, který se mi ale nedaří aktivovat, z důvodu nedostupného licenčního serveru. No na software, který může stát i pár set EUR, je to docela smutné :/ stává se jim o o vánocích docela často jak jsem googlil ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 10:43 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
na oficiálním fóru Steinberg jsou informace o tom, že server neběžel. Zkuste aktivaci znovu, prosím.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com